www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšanās ar sludinājumu cenām

Ss.com - Krāpšanās ar sludinājumu cenām

Tas nav nekāds jaunums, ka ss.com portāls ir iekūlies dažnedažādās nepatikšanās. Iesniedzot maksas sludinājumu, pirmo cenu portāls norāda maksu par 0.35 eiro, nopiežot turpināt maksa pieaug jau līdz 0.52 eiro, bet kad nonāku pie maksāšanas sludinājuma cena jau pārsniedz 1 eiro. Diezgan smieklīgi noskatīties, ka tiesību sargājošas iestādes ir tik bezzobainas, ka nevar tikt galā ar e-sludinājumu dēli, ar ko tad vispār viņi ir spējīgi tikt galā!

Komentāri (6)

K KKaķis 10.01.2018

Tak ļoti labi zini, ka ir citas platformas kur likt sludinājumus, ja kaut kas nepatīk.

P PurvaBrideejs 10.01.2018

jā, tādas kuras apmeklē 10 cilvēki dienā.

donna b 10.01.2018

Nu bet tad aizej pie tam organizacijam, piedava savus pakalpojumus? pats zini, ka tikt ar so org galaa? Vai tad neizmanto un miers, gudrniek.

E eraf 10.01.2018

vispār ss.lv ir neadekvāti dārgs

A Aivis Aivis 13.02.2018

Krāpnieku kantoris,bez telefona un reālās adreses,,,,šādus uzņēmumus ir jaizliedz Latvijā,,ja nav tālruņa,rerāla un arī adrreses,tad darbība ir jaizliedz...

J jonnydeep 26.10.2018

Un PTAC atrakstās ar šādu teksu, citēju "ja Jūs kā patērētājs konkrētajā situācijā uzskatāt, ka Sabiedrība neievēro Vietnē izvietotajos „Sludinājuma servisa SS.COM lietošanas noteikumi” minēto kārtību un Sabiedrības un rīcība ir prettiesiska un/vai radījusi Jums zaudējumus, strīds Jūsu un Sabiedrības starpā ir risināms civiltiesiski, tai skaitā nepieciešamības gadījumā vēršoties tiesā. PTAC lēmumus Jums ir tiesības izmantot kā pierādījumus un argumentus savu individuālo prasījumu pamatošanai"
Tā lūk tiek aizsargātas mūsu patērētāju tiesības

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes