LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana un slikts serviss, kā arī iemaksātās naudas piesavināšanās

Ss.com - Krāpšana un slikts serviss, kā arī iemaksātās naudas piesavināšanās

Labdien!
Izveidoju kontu sludinājumu portālā SS.COM, ieskaitīju tajā savus naudas līdzekļus 40 eiro apmērā. Vakar un šodien kopā esmu apmaksājis (veicot par katru sludinājumu papildus maksu +0,50 euro) un ievietojis 14 sludinājumus, kuros norādīju visu informāciju, kādu portāls atļāva norādīt, bet ir izdzēsuši visus 14 sludinājumus par kuriem ir veikta apmaksa 3 nedēļas uz priekšu.
Man nav saprotams kāpēc ir izdzēsti šie 14 sludinājumi, jo sludinājumos norādītā informācija atbilda portāla noteikumiem.
Uzrakstīju SS.COM iesniegumu, lai saņemtu pamatotu skaidrojumu, kāpēc ir izdzēsti šie 14 sludinājumi un man ir liegta piekļuve manam apmaksātam kontam, neatgriežot man piederošos līdzekļus. Manā kontā bija palikuši 7,07 eiro un papildus uzkrājums, kuram vairs nevaru piekļūt.
Līdz šim neesmu saņēmis skaidrojumu un arī nauda, ko iemaksāju SS.COM nav atgriezta, bet man nav nodoma SS.COM to dāvināt. Arī sludinājumi bija apmaksāti uz 3 nedēļām, bet izdzēsti faktiski uzreiz pēc ievietošanas, līdz ar to maksa ir saņemta nepamatoti. Faktiski SS.COM nodarbojas ar klientu apkrāpšanu un tiem uzticēto naudas līdzekļu piesavināšanos. Es veicu samaksu par konkrētu pakalpojumu- sludinājumu ievietošanu uz 3 nedēļām, bet pakalpojumu neesmu saņēmis, piekļuve manam atvērtajam kontam man ir liegta un man piederošos naudas līdzekļus ir piesavinājies SS.COM.
Jānis Bērziņs

23.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes