www.sudzibas.lv SS.COM Krapšana un naudas piesavināšanās, negodīga komercdarbība

Ss.com - Krapšana un naudas piesavināšanās, negodīga komercdarbība

Izveidojot sludinājumu uzradījās summa kura būs jamaksā pie tā iesniegšanas, taču pēc sludinājuma izveides mistiski parādās daudz lielāka summa. Neizpratnē aizsutiju par to portāla redaktoram jautājumu, kapēc tā? Uz ko tika sniegta atbilde ka dažādiem sludinājumiem ir dažādas apakšrubrikas cenas. Rakstu šim atpakaļ tad lai šie sakarto cenas un ir tās vienādas pie sludinājuma izveides un publicēšanas. Atbildes nav, bet divi sludinājumi, kuri iepriekšejā dienā bija iesniegti, katrs par 2.93€ tika pēkšņi izdzēsti, ar piebildi ka neatbilst noteikumiem. Sūtu atkal epastu ar virkni jautājumiem, kapec tika izdzesti sludinājumi uz ko sekoja konta nobloķēsana. Super, bet kontā palika nauda, jo no konta veicot sludinājuma apmaksu sanāk lētāk, neka no bankas kartes vai bankas konta. Paskaidrojumu nav, nauda nav atgriezta, kāds šo portālu vienreiz aizvērs uz visiem laikiem par ta negodīgo rīcību un cilvēku apkrāpšanu?

10.12.2018

Papildināts JanisJ 10.12.2018

Šada sludinājumu dzēšana un naudas neatgriešana jau iz piedzīvota vairākas reizes. Cik tas var turpinaties un kapec likuma parstavji neseko šai portala rīcībai līdz, kautvai par tiem pašiem sludinājuma izcenojumiem, kuri mistiski mainās. Kur ir VID? Laikam salūts jāšau tūkstošu vērtībā šiem par godu lai savus dibenus pakustinātu? Kur ir Latvijas likumdošana par negodigu komercpraksi? Cik ilgi cilvēki cietīs no šadu personu rīcības?

J

L Laimis1827 10.12.2018

Labdien! Arī noblokeja abus kontus uz abiem numuriem un abam IP adresēm!
Varbūt tauta sarosamies, un rakstam iesniegumu policijā. Jo ļoti daudzi šādi tiek apkrāpti! Kontus noblokē , naudu neatgriez. Kontus neatjauno! Varbūt lai klapē ciet to SS SIA. Kautkādi SSieši vai zinies.

J JanisJ 12.12.2018

Aizrakstīju uz Beztabu, bet klusums, tuliņ dabūšu eparakstu un sutisu vestuli Pateretaju aizsardzibas birojam, uz policiju vai ta verts iet?

S Serzo 18.12.2018

мне в бюро защиты прав потребителей сказали чтоб я в суд обращался...

V Viktka 03.01.2019

ES JUMS PIEVIENOŠOS