www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, slikts serviss

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss

Sūdzību var apskatīt pievienotajos screenshotos, sarakstē ar ss.com administrāciju. Viņi vienkārši izdzēsa manu kontu, nevaru vairāk ielogoties. Nozaga divus eiro.

Dēļ minimālo zīmju prasības pierakstīšu vēl, ka 03.03.2020 saņēmu epastu no ss.com:

labdien, mārtiņš.

Atgādinam, ka jūsu ss.com kontā ir neiztērēta summa.

Neiztērēto atlikumu varat izmantot sludinājumu, baneru un mini-baneru publikācijai.
Summas atlikums tiek saglabāts akauntā bez laika ierobežojumiem.

Ja aizmirsāt paroli, to var atjaunot šeit.

Iegāju savā ss.com profilā, redzu, ka ir 2 eiro. 12.03.2020 vēlējos ievietot sludinājumu, kas maksāja 1.15 eiro. Tālāk visa sarakste redzama pievienotajos screenshotos. Beigās viņi vienkārši izdzēsa manu kontu, kad sāku draudēt ar ptac.

H

eduardo 06.04.2020

Man ir bijusi līdzīga situācija vairākārt! Kopš atradu Dalder.lv neesmu samaksājis ne centu par sludinājumu izvietošanu. Jā, iespējams pārdodamā prece neaiziet tik ātri, bet toties preci agrāk vai vēlāk esmu pārdevis un par to neesmu iztērējis ne kapeiku.

SergejsSN 06.04.2020

Pietiek izmantot to slikts serviss kom..
Pēc eduardo ieteikuma, tikko izmēģināju dalder.lv - reģistrācija vienkārša, sludinājumu izvietošana ātra un pats svarīgākais - bezmaksas.

M Maestro_Riga 13.05.2020

Много людей жалуются на эту схему .
Наверное , у них есть причины так поступать .
У меня два аккаунта заблокировали .
Используйте другие рекламные сайты , сразу несколько
реклама , далдер , арбуз , мм , возможно , вы знаете другие
Делайте репосты в социальных сетях , что бы они стали поулярнее .
Ведь у вас есть выбор !