www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, konta bloķēšana, nekomunicēšana

Ss.com - Krāpšana, konta bloķēšana, nekomunicēšana

Labdien,

Esam ss.com klienti jau vairākus gadus, mēnesi tērējot 100-200 eur uz pakalpojumiem šajā servisā.
Sakot no 2019. Gada 11. Marta nevaram ielogoties mūsējā profilā.
Uzrakstījām redaktora saitē pieteikumu problēmai uz ko saņēmām pieprasījumu atsūtīt personas apliecinoša dokumenta kopiju, ko protams nedarījām, jo tas saskaņā ar datu aizsardzību ir pretlikumīgi. Es, kā valdes priekšsēdētājs, 12, 13 un 14 martā atkārtoti rakstīju, ka netiekam pie mūsu konta, kur ir iesaldēti mūsu finanšu līdzekļi, kā arī tiek traucēta mūsu uzņēmējdarbība, bet līdz šim brīdim nesaņemu ne vienu atbildi, ne pamatojumu.

Mēs esam ar mieru pildīt portāla noteikumus, ja tie ir pārkāpti. Tomēr šāda uzvedība no ss.com puses rāda zaudējumus mums un mūsu klientiem katru dienu.

Ar cieņu,
Ainars Paškovskis, Sia 4Forest Valdes Priekšsēdētājs.
2019. Gadā 14. Martā

14.03.2019