www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Ss.com sludinājuma pagarināšanas vietā pieprasa no mainis vēl vienu - cita servisa e-pasta adresi, kādā sakarā? Esmu pensionārs, mana e-pasta adrese apmierina, tātad man pensionāram - kuram jau tā nekas, kā pāris rēķinu mēnesī nepienāk tagad jāizveido jauna e-pasta adrese kur pieprasīs manus datus un tā tālāk, lai ss.com un ar to saistītie citi reklamētāji to atkal varētu piesārņot ar spamu, īsāk sakot vēl viena miskaste i-netā vairāk un vēl viena iespēja hakeriem piekļūt maniem datiem (par paroļu uzlaušanu zināms) tā nav problēma, vēl ss.com nedod izvēli izvēlēties, vienkārši neļauj veikt nākošo soli, arī neatbild uz vēstuli ko šajā sakarā tiem aizsūtīju, ar ko nodarbojās patērētāju tiesību aizstāvji, vai tie nelasa šo portālu? Kāpēc šajā valstī esam tik beztiesiski?

Работяга 06.01.2020

tapec ka latvija ir kapitalistiska valsts, biznesmeni kuri dzivo latvija grib piedirst jums caur epastiem!

G Gunārs Jansons 07.01.2020

Tieši tā, tikai tiem kapitālistiem būs jāpadomā ko darīt ja cilvēki atteiksies no viņu pakalpojumiem, un nabagu kapitāls aizplūdīs garām viņu kabatām pie konkurentiem, kuri savukārt neuzspiedīs tik drakoniskus noteikumus klientu piesaistīšanā.

A Andrey Andrejev 07.01.2020

Uzvaniet vai uzrakstiet bez tabu