www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Līdz kaklam jau! Cik var atklāti zagt naudu? Nevienam nēintresē šī zagļu banda ss.com, dzēš sludinājumu, naudu neatgriez, sazināties ar viņiem nav reāli, kur likums par patērētāju tiesībām? Mēģinot sazināties ar redaktoru, atnāk atbilde, ka jāatsūta dokumentu fotogrāfija, nu tas vispār ir pāri visām likuma robežām! Ko par sevi ir iedomājušies šis kantoris? Pat policijā es parakstos par to, ka es atļauju kopēf dokumentus, ss.com likumus nesodīti pārkāpj uz katra soļa, gan izkrāpj naudu. Gan patērētāja likumu, gan ptivātuma, un visiem ir vienalga, kantoris zeļ un plaukst

29.10.2019

Janis Kiselevskis 29.10.2019

SS.com adrese - Rīga, Vasaras iela 7-25, LV-1048.
Var jau iesviest viņiem kādu akmentiņu logā, lai pamostās.

In Inese Kugelberga 29.10.2019

Tur neviena nav,tukš dzīvoklis ar netīriem logiem

Tu Turkey901 29.10.2019

"Līdz kaklam jau! Cik var atklāti zagt naudu?"

Un cik ilgi Jūs taisaties stūrgalvīgi turpināt likt sludinājumus?!

In Inese Kugelberga 29.10.2019

Pirmo reizi ievietoju,un izrādās,ka pavisam veltīgi

Ma Mareks 30.10.2019

es ari ievietoju sludinajumu samaksaju 7,89 un beigas ne naudas ne sludinajuma vinjus vajadzetu pieveert par kraapsanu!

N. N.P. 29.10.2019

Jau apskatīji? "))

Da Dagnis Vasks 03.11.2019

Izdzēsa manu sludinājumu pamatojoties uz 5.30 punkta pārkāpumu. Es nesaskatiju, ka esmu pārkāpis šo punktu nevienā vietā, līdz ar to uzrakstīju pamatotu atbildi. SS.COM man uz to atbildēja: "Jums ir slēgta iespēja publicēt nobraukuma datus.
Lūdzu, ne norādiet nobraukumu sludinājuma tekstā arī uz foto, jo citādi Jūsu sludinājums tiks dzēsts." Nedēļu gaidu atbildi ar paskaidrojumu, kādēļ man ir liegta iespēja publicēt nobraukuma datus, to arī vēl neesmu saņēmis un domāju, ka arī nesaņemšu.

- 5.30 Sludinājumi par auto pārdošanu ar nobraukuma skaitītāju, kurš ir samazināts vai norādīts nepareizi; ar fotogrāfijām, kurās numura zīmes ir paslēptas vai aizstātas, vai vispār bez Latvijas numura zīmēm; kā arī, ja norādīts cits neatbilstošs izlaiduma gads vai citas krāpnieciskas darbības.