www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Biju vasarā ievietojusi ss.com sludinājumu par dzīvokļa īri un klāt 15 foto, aprakstā viss korekti. Sludinājumam beidzās termiņš, profilā uzspiedu Atkārtoti publicēt, apmaksāju 10eiro. Taču pēc 10min atnāca paziņojums,ka sludinājums neatbilst tam un tam un vēl šim un šim, tas ir dzēsts un nauda netiek atgriezta. Bet es tikai pārpublicēju pirms tam publicētu sludinājumu, kas 4 nedēļas parādījās ss.com un tad nebija nekadu problemu. Pirms apmaksas nebija nekadi lietosanas noteikumi jaapstiprina. Logiski butu jaļauj stundas laika sludinajumu rediğēt, ja tas tiešām neatbilst viņu pēkšņajām noklusētajām prasībām un tad ,ja netiek labots pēc paziņojuma, tad dzēst. Labs bizness par apmaksātu sludinajumu dzēšanu. Izvēlaties citus sludinajumu portalus!

22.10.2019

An

Tu Turkey901 22.10.2019

Iespējams, pa šiem 3 mēnešiem mainījās sludinājumu publicēšanas noteikumi, pēdējā laikā tie tika papildināti un ir palikuši stingrāki, vai Jūs ar tiem iepazināties pirms publicējāt sludinājumu?!

Je jennifer1 22.10.2019

Pērciet pasi, autovadītāja apliecību, personas apliecības ([email protected])) (((Whatsapp +237652642907)))

Sveiks, draugs / brālis

Saņemiet otro iespēju dzīvē, izmantojot jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, apiet kriminālās fona pārbaudes, atņemiet savu brīvību. Mēs esam unikāli datu reģistrētu pilsonības dokumentu ražotāji, ieskaitot īstas pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolu diplomātus un citus produktus daudzās valstīs, piemēram: ASV, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna un …… .. Šis saraksts nav pilns! Mūsu komandai ir gadu pieredze oriģinālu datu bāzē reģistrētu pasu, autovadītāju apliecību ražošanā. identifikācijas kartes, sertifikāti un citi dokumenti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus, lai izgatavotu viltotus dokumentus, kurus reģistrē mūsu iekšējie darbinieki, kas strādā dažādās pasu, imigrācijas un transporta aģentūrās. Mēs esam unikāli kvalitatīvu dokumentu un datu bāzes pilsonības dokumentu ražotāji. Mēs piedāvājam tikai oriģinālas reģistrētas augstas kvalitātes pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolas diplomus un citus produktus, kas pretstatīti 25 miljoniem mūsu dokumentu, kas izplatīti visā pasaulē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
. Autovadītāja apliecības
• iegūt reālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu ar citu identitāti,
• jauns sociālās apdrošināšanas numurs (pārbaudāms ar SSA),
• sava jaunā ID kontu pārbaude un saglabāšana,
•Kredītkartes
• pārvietošana •
Biometriskās pases •
Izgatavošana un identifikācijas dokumentu iegūšana,
• Sodāmības reģistra tīrīšana
• Jūsu privātā Nevada korporācija
• Privātā un ārzonu banka un vēl daudz vairāk!
• Pieejami apmācības pakalpojumi

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp ……………………… (+237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti

Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Hangout sesija: ... Skyline dokumenti

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augsta ranga valdības darbinieki un pieredzējuši pieredzējuši eksperti, mums ir ciešas saiknes ar augstākā līmeņa personālu visās identitātes un pasu maiņas jomās šajās valstīs, kuri ir saistīti ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un ar pateicoties viņu savienojumiem, visi mūsu klienti, kas pieprasa pilsonības dokumentu vai pasi no jebkuras valsts, ir 100% garantēti, kā arī garantē, ka saņem ļoti augstas kvalitātes īstus, reģistrētus dokumentus, kurus nekad nevar identificēt kā viltotus ! Pat ekspertīzes speciāla oficiāla mašīna nekad nevar diktēt dokumentu kā viltotu, jo dokuments neatšķiras no reālās valdības izdotā! tas notiek tāpēc, ka visas ūdenszīmes, hologrammas un citi drošības elementi ir uzstādīti. Visā mūsu reālajā oriģinālajā datu bāzē Reģistrētajos pilsonības dokumentos jūsu personas dati ir reģistrēti datu bāzes sistēmā un 100% ir mašīnlasāmi. Jūtieties brīvi saņemt sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka atradīsit veidu, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums vislabāko cenu pēc tam, kad būsiet saņēmuši detalizētu izmeklēšanu.

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp …………………… .. (+ 237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti
Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Pu puika2019 23.10.2019

Vel viens upuris. Sveicinats barinjaa.