www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

19.08.2019 portālā ss.com iesniedzu sludinājumu par motorlaivas Steno 340 pārdošanu. Saņēmu rēķinu uz savu e-mail no ss.com. Rēķina nr. Dk196262 par pakalpojuma sniegšanu 5 eur apmērā. Pārskaitīju naudu 5 eur uz ss.com '"swedbanka". Kontu. Bankas konta nr.lv93haba0551043915384. Pakalpojuma sniedzējs SIA "ss". Reģistrācijas nr. 40003212094. Juridiskā adrese: vasaras iela 7-25, Rīga, lv-1048.
Savu iesniegto sludinājumu tā arī nesagaidīju. Sarakstoties ar ss.com pa elektronisko pastu šie apstiprināja, ka pārskaitījums ir saņemts, bet sludinājums nez kāpēc nav ievietots. Iznāk ka manu naudu ir kāds no ss.com darbiniekiem piesavinājis.
Visa sarakste, pārskaitījumi caur internetbanku un rēķini ir manā datorā. Palasot atsauksmes komentārus par ss.com komercdarbību sanāk, ka tur vieni krāpnieki sēž.

20.08.2019

Papildināts harrier 20.08.2019

Genrihs Vanags. Lauska iela 14-6, Daugavpils.
m.t.+371296295639.
Man liekas ,ka šo lietu var atrisināt tikai ar policijas palīdzību/
Krāpniekam ir jāsēž cietumā!

Ha