www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Portālā ss.com, lai apmaksātu sludinājumu pārskaitīju naudu uz ss.com kontu, taču kad mēģināju iesniegt sludinājumu apmaksājot to ar mana profila kontā esošajiem naudas līdzekļiem tas neizdevās, izleca logs, ka kontā nepietiek naudas līdzekļu. Sludinājumu nācās apmaksāt vēlreiz pārskaitot naudu pa tiešo no internetbankas. Summa neliela, bet nepatīkami.

12.03.2019

G

K Kjurst34 13.07.2020

Ss lv kāpēc neviens neko nedara lietas labā! Viņi kārtīgi apzog cilvēkus. Ciik reizes ir bijis ka samaksāju par sludinājumu un pec pāris minūtēm sludinājums nezinamu iemeslu dēļ dzēš, lieku vel maksāju vel atkal dzēš. Ka rakstu kas par iemeslu viņi pajautā id kartes bildi un pec tam kaut apdirsies raksti viņiem, tevi ignorēs. Pec tam taisi jaunu profilus, un tas pats maksā, dzēš, maksā, dzēš. Vai vienkārši neļauj ielikt sludinājumu ar mistiskiem tekstiem par pārkāpumiem kurus neviens nav veicis. Atkal prasi kapec nevar ielikt un tevi atkal ignorē. Viņi kā bunkurā sēž, nevienam nesniedz atbildes tikai zog naudu. Iedomājaties katru dienu no tūkstošiem cilvēku nozog nereālas summas. Un viņiem pilnigi nekas par to nav.