www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

10 gadus esmu ss.com. Toreiz vel lv klients. Esmu suņu audzētāja. Pēdējo suni atdevu bezmaksas. Jo izņēmu no nelabvēlīgas ģimenes manam sunim. Ieliekot vismazāko atļaujamo summu pie cenas norades. Jo bezmaksas opcija nav iespējama. Vienreiz atmeta atpakaļ. Nepaskaidrojot. Es maldinot. Nolēmu. Ka vārds līdzīpašnieks. Laikam. Ir tas kas ssiešiem liek domāt. Ka maldinu. Nākamo slud. Ieliku bez šī vārda. Un atkal neder. Nobloķēja! Ar visu manu kontu. Bonusiem. Pēc vairāku mēnešu jautājumu ar epasta palīdzību. Jo norādīto tel. Jau neviens neceļ. Dabuju atbildi-jūs maldināt un ja gribat pierādīt dodiet mums iepriekšējo saimnieku vārdu. Uzv.. Tel.. Un adresi.
Teikt ka esmu vairāk nekā šokā ir neteikt neko.
Ja kāds saņemsies sūdzēt tiesā šo zagļu bandu-piedalos!

11.12.2018

K Kukulis 02.12.2018
Krāpšana

Nepamatoti izdzēš sludinājumu

3 3168 03.12.2018
krapsana

dzes prom visas sludinajumus! dzes profilu ar tikko parskajtitam naudam. nau ne naudas ne profila.
krapnieki!

J JanisJ 14.12.2018

Rakstiet Patērētaju tiesību aizsardzības centram iesniegumu un dodieties uz policiju par izkrāpto naudu, kaut arī ta ir minimala. Ja klusēsim tad viņi ta ar darbosies talak,

S Serzo 18.12.2018

мне в бюро защиты прав потребителей сказали чтоб я в суд обращался...