Ss.com - Krapsana

Es gribu sūdzēties par ss.com. Es gribēju pārdot savu Zemes gabalu caur viņu saiti, piereģistrējos, sarakstīju savu sludinājumu tekstā sarakstīju ka gribu pārdot Zemes gabalu, tad parskaitiju no savas bankas uz ss.com kontu naudu un pēc tam kad palika tikai apmaksāt viņi man raksta ka es esu kautko pākāpusi viņu noteikumus un manu sludinājumu viņi nepublicēs kādu laiku ir jānogaida tad jāmēģina vēlreiz. Pēc tā es vairākas reizes mēģināju rakstīt uz viņu norādīto saiti lai viņi man paskaidro kur es esmu pārkāpusi noteikumus. Atbildi es tā i nesagaidīju bet sagaidīja mani nepatīkams pārsteigums mani vienkārši nobloķēja, ievadotsavus datus man raksta ka mani dati nav pareizi tā mana naudiņa es uzskatu ka ir izkrāpta. Kad sāku stāstīt draugiem ka ss.com mani ir tā apmānījusi izrādījās ka mana ieskaitītā nauda ir mati mazākā summa kuru viņi ir tādā veidā izzaguši. Es zinu vismaz vēl trīs cilvēkus kuriem summas bija 40,90un 200 eiro

13.02.2020

Gi

BondsBonds 13.02.2020

Kurš vainojams ka nelasi noteikumus un tos nepildi?

Gi ginta2107 13.02.2020

MAN IR SAJŪTA KA JUMS PIEMAKSĀ SS JO JŪS UZ VISIEM APSŪDZĒJUMIEM RAKSTAT VIENU UN TO PAŠU NEKO CITU KĀ SMIEKLUS JŪS MAN NEIZSAUCAT

Vai tas ko maina?

Tu Turkey901 13.02.2020

Kas maksā - tas pasūta mūziku!
Ja Jūs Ginta mums piemaksāsiet vai norakstīsiet daļu tā sava zemes gabala, tad, iespējams, mēs mainīsim savas nostājas!

Jake Robert 13.02.2020

BEIDZ BĻAUT (rakstīt ar LIELAJIEM burtiem) TIEŠI TĀPĒC TAVI SLUDINĀJUMI TIKA IZDZĒSTI. XD

Tu Turkey901 13.02.2020

Parasti, tiek paskaidrots, kurš tieši punkts ir pārkāpts, arī rakstīšana ar lielajiem burtiem ir noteikumu pārkāpums, un vēl šis tas.

Gi ginta2107 13.02.2020

KĀ GRIBU TĀ RAKSTU..

BondsBonds 13.02.2020

Tad tā arī turpinu SAVĀ sludinājumu portālā..

Saivii 13.02.2020

Man shkjiet,ka tu paarspiilee drusku...

Jake Robert 13.02.2020

KAZA

Ar Artūrs Dante 14.02.2020

SS, protams vēl tas krāpnieku kantoris.
BET ŠĀDUS RAKSTĪTĀJUS ES ARĪ BLOĶĒTU

Ma macbeton 16.02.2020