Ss.com - Krapsana

Es gribu sūdzēties par ss.com. Es gribēju pārdot savu Zemes gabalu caur viņu saiti, piereģistrējos, sarakstīju savu sludinājumu tekstā sarakstīju ka gribu pārdot Zemes gabalu, tad parskaitiju no savas bankas uz ss.com kontu naudu un pēc tam kad palika tikai apmaksāt viņi man raksta ka es esu kautko pākāpusi viņu noteikumus un manu sludinājumu viņi nepublicēs kādu laiku ir jānogaida tad jāmēģina vēlreiz. Pēc tā es vairākas reizes mēģināju rakstīt uz viņu norādīto saiti lai viņi man paskaidro kur es esmu pārkāpusi noteikumus. Atbildi es tā i nesagaidīju bet sagaidīja mani nepatīkams pārsteigums mani vienkārši nobloķēja, ievadotsavus datus man raksta ka mani dati nav pareizi tā mana naudiņa es uzskatu ka ir izkrāpta. Kad sāku stāstīt draugiem ka ss.com mani ir tā apmānījusi izrādījās ka mana ieskaitītā nauda ir mati mazākā summa kuru viņi ir tādā veidā izzaguši. Es zinu vismaz vēl trīs cilvēkus kuriem summas bija 40,90un 200 eiro

13.02.2020

G

BondsBonds 13.02.2020

Kurš vainojams ka nelasi noteikumus un tos nepildi?

G ginta2107 13.02.2020

MAN IR SAJŪTA KA JUMS PIEMAKSĀ SS JO JŪS UZ VISIEM APSŪDZĒJUMIEM RAKSTAT VIENU UN TO PAŠU NEKO CITU KĀ SMIEKLUS JŪS MAN NEIZSAUCAT

BondsBonds 13.02.2020

Vai tas ko maina?

Joe Rogans👽 13.02.2020

BEIDZ BĻAUT (rakstīt ar LIELAJIEM burtiem) TIEŠI TĀPĒC TAVI SLUDINĀJUMI TIKA IZDZĒSTI. XD

Saivii 13.02.2020

Man shkjiet,ka tu paarspiilee drusku...

Joe Rogans👽 13.02.2020

KAZA

A Artūrs Dante 14.02.2020

SS, protams vēl tas krāpnieku kantoris.
BET ŠĀDUS RAKSTĪTĀJUS ES ARĪ BLOĶĒTU

riekstkodiss 07.04.2020

BĻAUT protams, ka nevajag, bet es nesaprotu kāpēc jūs vēljoprojām izvēlaties ievietot sludinājumus par maksu, ja ir milzum daudz iespēju to izdarīt bez maksas! Cik esmu novēroju, tad, protams, ir variants Facebook, bet tas nav tas labākais, ir pieejams Dalder.lv, kur NĪ sadaļā var ievietot sludinājumu nemaksājot ne centu un pieejamas 14 bezmaksas bildes.

M Māris Pūce 24.04.2020

Man ir tā pati problema ar ss.com, uz vēstulēm neatbild un beigās vēl nobloķē. Kā rīkoties, kur meklēt palīdzību?