www.sudzibas.lv SS.COM Krāpnieku kantoris

Ss.com - Krāpnieku kantoris

Kā jau visi, kas regulāri ievieto sludinājumus ss.lv, regulāri esam saskārušies ar nepamatotu sludinājumu dzēšanu, naudas neatgriezšanu utt. , bet nu jau tas iet pāri visām robežām. Ievietoju ss.lv kārtējo sludinājumu, šoreiz pārdot traktoru. Apraksts viss, kā nākas, pēkšņi sludinājumu draud izdzēst. Uz jautājumu, kas par lietu atbilde īsa, pārkāpti noteikumi, kas liedz viena sludinājumā norādīt dažādas, visādas utt preces. Protams nebija saprotams, jo traktors taču viens, vienīgi tekstā biju pierakstījis, ka par papildu naudu varu dot līdzi šim traktoram pļaujmašīnu, kas arī izrādījās strīda iemesls. Uzdevu vēl vienu jautājumu, uz kuru atbildes nebija, taču sekoja visu manu sludinājumu dzēšana bez paskaidrojumiem. Tas mani protams sadusmoja, ka rezultātā uzrakstīju ko par viņiem domāju (un es jo projām tā domāju) . Profils tika dzēsts, nauda neatgriezta, manu darbinieku profili (privātie) arī bloķēti, lai gan nekāda sakara, vienīgi ip adrese dažkārt varētu sakrist. Protams viņi, zinot, ka lv ir vis populārākie, dara kā grib un neviens līdz šim neko nav izdarījis.
Redzot un zinot cik daudz negatīvu atsauksmju par šo kantori, nesaprotu, vai tad tiešām visi kopā tomēr nevar apvienoties, boikotēt un iesūdzēt tiesā šo neliešu bandu, kas gadiem pelna no mums miljonus, bet nevīžo vismaz cilvēcīgi attiekties

A AlEl 02.04.2019

Īsti nevar saprast par ko sūdzaties - savus firmu vai ss.com

S Sia Jagus 02.04.2019

par ss.lv, nezinaju kļūdas dēļ ierakstīju savu, bet nav opcijas izlabot vai izdzēst