SpyShop.lv - Apkalposana

Сделал заказ на своё имя в интернет магазине, на утро позвонили, сказали, что могу приезжать за товаром. Через несколько часов приехал за товаром, а его нет.
На мой вопрос: "А зачем тогда звонили, чтобы я приезхжал, забирать товар?!", парень говорит: "А вот пол часа назад заходила женщина, и купила его."
Я: "Т.е. вы продали женщине товар резервированый на имя Владимир и даже не спросили её о заказе!?"
Продавец: "Простите, ничем помочь не могу. Следующий привоз через 3 недели."
И вот я поражаюсь - как можно жаловаться на "тяжёлые времена", когда работать не умеют. А клиентами не то чтобы не дорожат, а разбрасываются!

I

S sky 09.01.2011

nu i svinstvo s ix storoni!

S SpyShop.lv 31.01.2011

Cien. komentāra autoram,

Interneta veikala darbības laikā, kas ir jau 3 gadi, ar šādu starpgadījumu saskārāmies pirmo reizi. Taču ņemiet vērā, ka pie mums preces var iegādāties arī uz vietas birojā, bez iepriekšēja pasūtījuma un pasūtījumi, kuri nav iepriekš apmaksāti, kā bija arī Jūsu gadījumā nav 100% rezervēti. Tāpat arī pasūtītās preces ne vienmēr izņem tieši pasūtītājs, bieži vien to viņa vietā izdara kāds draugs, kolēģis vai radinieks un mēs nēsam tiesīgi prasīt uzrādīt dokumentus pie preces iegādes. Jūsu gadījumā notika sakritība, ka cits cilvēks, kuru mūsu darbinieks noturēja par Jums, ieradās iegādāties šo preci. Mēs atdzīstam darbinieka vainu šajā gadījumā, taču vēlreiz uzsveram, ka Jūsu pasūtījums nebija iepriekš apmaksāts, tādejādi nebija 100% rezervēts.
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām un noteikti pievērsīsim lielāku uzmanību pasūtījumu izsniegšanas kārtībai.

Ar cieņu,
www.SpyShop.lv administrācija