www.sudzibas.lv Spoži SIA Slikts serviss krāpšana

Spoži SIA - Slikts serviss krāpšana

Saskāros pirmo reizi ar sliktu servisu mājas tīrīšanā un apzinātā nodokļu nemaksāšanā.
Bija nepieciešams veikt logu tīrīšanu divstāvu jaunceltā ēkā pirms kāzu viesu uzņemšanas.
Atradu internetā uzņēmumu SIA Spoži, kas veic gan logu tīrīšanu, gan insektu iznīcināšu, nu šis otrais variants nebija aktuāls, tad pietika mums ar logu tīrīšanu.
Sazvanīju firmas vadītāju, cilvēku vārdā Renē vai Reno, neatceros precīzi.
Sarunājām par darāmajiem darbiem, nosaucu viņam mājas logu skaitu un to izmēru, lai skaidrākas izmaksas būtu un vienojāmies par datumu, kad darbi tiks veikti.
Kad pienāca diena logu tīrīšanai, šie cilvēki, pirmkārt, nokavēja pusotru stundu. Tā kā man priekš manām kāzām bija nepieciešams kārtot lietas, katra stunda bija no svara. Kad beidzot šī kompānija ieradās, sāka notikt tīrīšana.
Divas stundas pagāja un darbs tika padarīts. Vienīgi bija apšvīkājuši vienu logu, skāde nebija liela, bet vēlējos, lai dod kādu atlaidi beigās. Firmas īpašnieks ar gariem zobiem iedeva 20€ atlaidi, kas it kā nav nekas traks, ja ņem vērā to, ka tika saskrāpēts 3 slāņu logs.
Kad naudu biju iedevis, cerēju saņemt kādu apliecinājumu par sniegto pakalpojumu, pavadzīmi vai čeku.
Neko nesaņēmu. Komanda devās prom, kad sasēdās viņi savā auto, pa logu redzēju, kā sadala manis doto naudu uz "galviņām", šķiet, nodokļus par šo pakalpojumu nenomaksāja.

Nu tāda man ir pieredze ar SIA Spoži. Vairāk viņu pakalpojumus neizmantošu.