www.sudzibas.lv Spoži Nepamatotas sūdzības

Spoži - Nepamatotas sūdzības

SIA "Spoži" - SIA spoži
SIA “Spoži” kolektīvs ir ļoti sarūgtināts par apzināti nepatiesas informācijas izplatīšanu par uzņēmumu un tajā strādājošajiem cilvēkiem. Vēlamies arī vērst uzmanību, ka Latvijas normatīvie akti paredz iespēju vērsties tiesā un prasīt atsaukt ziņas, kas aizskar godu un cieņu. Tādēļ SIA “spoži” aicina jūs izdzēst savus komentārus, kas satur nepatiesu informāciju par uzņēmumu vai arī brīdinām, ka vērsīsimies pret jums tiesā par nepatiesas informācijas izplatīšanu un goda un cieņas aizskaršanu! Uzņēmumam SIA “spoži” ir ieviesta un uzturēta kvalitātes sistēma, kas garantē nevainojamu pakalpojumu sniegšanu un rūpīgu izejvielu/materiālu/resursu izvēli darba veikšanas procesos. 15 gadu pieredze darba tirgū, kā arī neskaitāmas klientu un kvalitātes vērtētāju atsauksmes ir pierādījums kvalitatīvi paveiktam darbam un profesionālai personāla vadības politikai. Tāpat SIA “spoži” godīgi un bez kavēšanās maksā nodokļus valstij. SIA “spoži” tiek cienīts ikviens darbinieks, gan administratīvais, gan tiešā darba veicējs. Tie, kas savu darbu veic godprātīgi un centīgi, vienmēr tiek novērtēti, atbalstīti un uzslavēti, turpretim tie, kas nevīžīgi izturas pret saviem darba pienākumiem, tiek no darba atbrīvoti un pēcāk apzināti nomelno uzņēmumu.
Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar administrāciju pa tālruni +371 26377003 vai e-pastu [slēpt]@gmail.com

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes