www.sudzibas.lv SportsDirect Slikts serviss

Sportsdirect - Slikts serviss

Nedeaudzīgs kolektīvs. Veikals slēdzas ciet 21.00, es ierados 20.50 un uzreiz atradu kurpes, bet tad kad prasīju mērīšanai bija 4 min līdz veikala slēgšanai, bet man rupji atbildēja, ka es nepaspēšot. Tad mērīju tās, kas izliktas un teicu, ka ńemšu, tad bija 2 min līdz slēgšanai un es noteikti paspētu, bet tad man rupjā tonī atbildēja, ka es nepaspēšu, bet zināju, ka paspētu :( un tā paliku bez kurpēm, kas bija vajadzīgas

P.S. tur cilvēki iepirkās vēl 21.01

17.10.2018

Kolta 18.10.2018

Cik traki, ka cilvēkam novakarē ir jāstaigā ar basām kājām.

donna b 18.10.2018

Neviens tagad darbaa veikalaa negrib palikt ne par minuti vairak, jo par to vienk neviens nemaksa. Un tas nav jautajums par kolektiva draudzigumu. Pec veikala slegsanas darbinikiem vel sis tas jasakarto, janosledz kase un var iedomaties, ka vini negrib vel pagarinat to laiku, kadu apkalpojot. Tas nav labi. Bet ir saprotams.