www.sudzibas.lv SportsDirect Nekvalitatīvas preces

Sportsdirect - Nekvalitatīvas preces

Veikalā "Sportsdirect" Kas Atrodas T/c Domina iegādājos dēlam pa 52 eur apavus - Dcshoes Method Snoo Grey. Nopirku 11.03.19 un 26.04.19 nesu atpakaļ, jo abām kurpēm atlīmējās vaļā purngali, kā arī labai kājai saplīsa augšējais iekšējais sāns (pa šuvei) . Iesniedzu viņiem pieteikumu atgriezt naudu, jo prece nav kvalitatīva. Pēc 15 dienām devos pie viņiem uz veikalu pēc atbildes. Atbilde bija vienreizēja - " izvērtējot pieteikumā minēto apavu defektu rašanās cēloņus, tika konstatēts, ka jūsu norādītie defekti nav uzskatāmi par ražotāja brāķi. Tika konstatēts, ka jūsu norādītie defekti, iespējams, radušies neatbilstošas apavu kopšanas rezultātā, tos pakļaujot pastiprinātai mitruma ietekmei vai neatbilstoši žāvējot, kā rezultātā deformējies apavu materiāls. Nepiekrītam kompensēt preces vērtību naudā, vai arī apmainīt to pret citu preci. "tā bija pirmā un pēdējā reize kad tur iepirkos.

06.05.2019