www.sudzibas.lv Sportland Sportland interneta veikals

Sportland - Sportland interneta veikals

Ierodos Sportland veikala Rīgā ar velmi iegadāties iepatikšos apavus, izradījās ka vienīgais veikalā esošais apavu paris ar vajadzīgo man izmēru bija ar vizuāliem defektiem “ka lietotiem apaviem”, uz to ari noradīju pārdevējam, pēc ka prece! Tika atgriezta plaukta!

Tā ka modelis iepatikās, mēģināju pasūtīt to caur Sportland interneta veikalu, vajadzīga izmēra prece bija pieejama trijos sportland veikalos: Rīgā, Valmierā un Liepājā. Sportland internet veikalā nav iespējas atstāt komentāru vai izvelēties veikalu no kurienes prece būs pagādāta. Dzīvojot Rīgā es iedomājos, ka pastāv varbūtība, ka es saņemšu preci no jau apsekota sportland veikala un preces kvalitātē būs neapmierinoša.

Mēģinot izvairīties no laika zudumiem kas būs saistīti ar preces atgriešanas procedūru, es piezvanīju uz sportland internet veikala klientu servisa tālruni, izskaidroju augstāk minēto situāciju, uz ko saņemu atbildi: ka veikalu no kuras tiks izsūtīta prece izvelēties nav iespējams, bet mani pārliecināja, ka preces kas tiek tirgoti caur internetu iet caur stingru kvalitātes kontroli (ka notiek uzņēmumos, kas ciena savus klientus) un prece kura stāvoklis neatbilst jaunam netiks izsūtīta.

Diemžēl mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums – man atnāca sūtījums ar apaviem no Rīgas sportlanda, kurus es atteicos pirkt veikala apmeklēšanas laikā.

Uzņēmuma darbinieki darbojas pēc principa: galvenais pārdot/varbūt paveiksies un klients nepamanīs.

Briesmīga attieksme pret klientiem!

Saudzējiet savu laiku un esiet uzmanīgi!

Приехав в магазин sportland в риге с желанием приобрести понравившуюся обувь, выяснилось, что единственный находящийся в магазине экземпляр нужного размера имел визуальные дефекты и в принципе вид “бывшего в употреблении товара”, указал на это работникам магазина, после чего товар! Вернулся на полку!

Так как модель понравилась, то попытался сделать заказ, через интернет магазин sportland, товар нужного размера находился в 3 магазинах: в риге, валмиере и лиепае. В интернет магазине sportland нет возможности оставить комментарий или выбрать магазин с которого ты получишь товар, поэтому живя в риге я предположил, что скорее всего я получу товар из магазина в котором я был лично и соответственно товар с неадекватные качеством.

Чтобы избежать ненужного потери времени с волокитой возврата я позвонил в центр обслуживания клиентов интернет магазина sportland и объяснил сложившуюся ситуацию. На что получил ответ, что магазин из которого будет отправлен товар выбрать не возможно, но был убеждён в том, что товары покупка которых происходит через интернет проходят контроль качества (как в других адекватных магазинах) и товар не соответствующий визуальному состоянию нового не будет отослан.

Какое же было моё удивление, когда мне пришла посылка из рижского sportlanda с обувью, которую я отказался покупать при посещении магазина.

Отвратительное отношение к клиенту!

Магазин работает по принципу лишь бы продать/авось прокатит.

Берегите своё время и будьте внимательны!

26.01.2023