www.sudzibas.lv Sportland Slikta apkalpošana

Sportland - Slikta apkalpošana

Vairākas reizes iepirkos un saskāros ar sliktu apkalpošanu... Konsultante ar krievu akcentu, mēģināja pierunāt pirkt apavus, kas 1,5 izmēru par lielu, jo vajadzīgais izmērs uz vietas neesot. Arī vīram, kurš strādā policijā tika iedota nekorekta atlaide. Meitene bija neapmierināta ar to, ka es kā kliente vēlos pamērīt vairākus apavus, un viņa sarunājas ar citu klienti, vai draudzeni.
Jutu, ka par mani vienalga, kā par klienti. Žēl, jo ir bijuši labāki konsultanti, kas izskaidro, izprot, palīdz atrast piemērotāko, nevis ka tikai kaut ko iesmērēt.
: (

02.09.2021

Papildināts Elizabete Black 02.09.2021

Ventspils

E

T Tomass Jansons 18.08.2021
Krāpšana

Kretīni, ieliek uz vietēja veikala no 130 eiro pa 100, un tagad sportland majaslapa no 80 pa 50

E Evija Lininčuka 03.09.2021

Pilnīgi pretēji rakstītajai sūdzībai varu teikt, ka Ventspils veikalā konsuktante Karīna bija laipna. Palīdzēja, ieteica, atnesa vairākus modeļus pielaikot. Un beigās vēl sanāca ietaupīt. Paldies viņai. 🥰