Sportland SIA timberland - Bojājums

Sāksim ar to, ka sākotnēji kad iegādājos apavus, 2x braucu mainīt, jo kastē pirmo reizi ielika vienu 36 izmēru un otru 37 izmēru. Nākošajā dienā braucu mainīt. Pārdevēja vairākas reizes pārbaudīja vai ir pareizi samainījusi. Salīdzināja kājas…. Es uzticējos un pati nepārbaudīju, jo pārdevēja ilgi salīdzināja. Pārbraucu mājās un konstatēju, ka abas kājas ir kreisās. Braucu atkal mainīt un beidzot samainīja pareizi.
Apavus lietoju divus mēnešus un pamanīju, ka labās kājas ādas augšpusē plīst/saplīsuši( nēsāju akurāti, un būtībā tikai līdz mašīnai un pa biroju).
Aizbraucu uz veikalu un nodevu uz garantijas servisu. Pēc nedēļas saņēmu atteikumu.
Prasījuma pieteikumā tika norādīts skaidri un gaiši defekts, bet saņemot servisa lēmumu un izlasot, tika izskatīts vispār cita lieta, kura nemaz nav minēta manā sūdzībā.