www.sudzibas.lv Sportland Preces 2 gadu garantija

Sportland - Preces 2 gadu garantija

Sveiki!
Vēlējos padalīties negatīvā pieredzē ar Sportland veikalu.
2011.gada 2.decembrī iegādājos sporta apavus Adidas pa 47.69Ls
Pēc 7 mēnešu valkāšanas, ādas apaviem izveidojās plīsums.
17.07.2012 aiznesu uz veikalu, jo precei tak ir 2 gadu garantija un apavi nav lēti un tik ātri nonēsājas?!
Iesniedzu prasījuma pieteikumu un tālāk 10 dienu laikā bija jāsaņem atbilde.
Tā kā sportot nevaru, jo tie ir vienīgie apavi, nesaņemot atbildi, pati zvanīju 31.07.2012, lai noskaidrotu, kas notiek. Saņēmu atteiku, ka apavus nelabos, tomēr veikala vadītājs sola 2 dienu laikā atzvanī, uzzināt cita eksperta viedokli. Gaidu tālāk, protams nesagaidu, un zvanu pati 03.08.2012, saņemot atkal atteikumu.
18 dienas pagājušas gaidīšānā un apmaiņā nekas netiek piedāvāts, dodos uz veikalu, lai saņemtu atteikumu vēstuli, jo pa pastu laikam varēu to gaidīt gadu.
Atbildes vēstulē teikts, ka esmu nepareizi kopusi apavus, ja neapmierina atteikums, tālāk varu doties uz neatkarīgo maksas ekspertīzi un informācija Paterētāju aizsardzības centrā.

Tālāk sazvanīju patērētāju centru, kurš atbildi, ka man jādod apavi uz neakarīgo ekspertīzi, ja gribu pārsūdzēt šo atbildi. Neatkarīgā ekspertīze izrādās maksā no 35-40Ls un ja es zaudēju, tad pati to apmaksāju.
Pirmkārt, vai tas ir normāli, ka tik daudz maksā ekspertīze un kā varu zināt, ka tā aizstāv manas intereses kā paterētājam?! Pa šo summu varu nopirkt sev jaunus apavus... žēl, ka valsts tā domā par patērētājiem un, ka Sportland ir tāda attieksme pret klientiem.

Nekad vairs neiepirkšos Sportland! Un neiesaku arī citiem!
Pati saremontēju apavus pie meistara pa 5Ls un grūti to bija izdarīt Sportland....

Neapmierināts pircējs par nekvalitatīvu preci.

L lecejpelite 28.08.2012

Jā un šie apavi tika pirkti ar atlaidi, 47Ls tā ir cena ar atlaidi :D
Tā kā neko nepanācu un uz ekspertīzi apavus nedevu, gribu brīdināt citus, lai esat uzmanīgi! :)

L L 29.08.2012

Ar šādu attieksmi saskāros arī Danija veikalā!

U uzzy 04.01.2013

Apaviem 2 gadi?? Beidziet, tad visi apavi ir brāķi, jo tos var mierīgi nonēsāt pa gadu (it sevišķi, ja tie ir vienīgie). Un vislielākā kļūda iegādājoties sporta apavus (tas arī pirmā komentāra autoram) ir ņemt vērā stingri kādam mērķim tie ir paredzēti. Ja skriešanai pa asfaltu, tad tam paredzētus apavus, ja zālei, tad tam paredzētus, utt. Bet ja sāksiet miksēt, ar zāles apaviem pa āru, vai skriešanas pa zāli, vai uzspēlēsiet basketbolu, tad nesapņojiet, i gan ātri saplīsīs (kaut par 150 ls pirkti) i neredzēt jums garantiju. Par to padomājiet nopietni, jo pēc pieredzes 85% sieviešu sporta apavus izvēlas pēc izskata, nevis kadai funkcijai paredzēti. Un daļa kungu arī tādi paši...

L lecejpelite 04.01.2013

Sveiki! Apavi bija nēsāti zālē, tam bija ari paredzēts.

U uzzy 04.01.2013

Par neatkarīgo ekspertīzi runājot, ja droši ziniet, ka taisnība ir jūsu pusē, tad nadu jau nezaudējat, tad esat uzvarētājs. Tā cena ir pamatota, lai kurš katrs neskrietu uz turieni. Jo daudziem cilvēkiem ir sava taisnība, un iestāstīt pretējo ir neiespējmi, jo pats gudrs. Bet pie drošiem brāķiem pārsvarā skaitās zoles līmēšanās (pie nosacījuma, ja pareizi lietoti) un salaiduma vietu iršana, atlīmēšanās un tamlīdzīgi. Bet par plīsumiem ir grūtāk, ir grūti pierādām, ka tas nav noticis mehāniskā bojājumā ceļā (uzrauts, pārrauts pret kaut ko un taml'dzīgi). Tā kā jāizvērtē vien pašām, vai pie tā neesat paši vainīgi kaut mazliet.