www.sudzibas.lv Sportland Par t-krekla pirkumu, no kartes divas reizes noņēma maksu un neatgriež naudu.

Sportland - Par t-krekla pirkumu, no kartes divas reizes noņēma maksu un neatgriež naudu.

19.05.23 apmeklēju hokeja spēli arēnā Rīga un nolēmu iegādāties t-kreklu. Pie kases nestrādāja īsti norēķinu aparāts (maksāju ar karti) , bet nauda manā norēķinu kontā bija rezervēta - meitene apgalvoja, ka šis aparāts šodien niķojas un apgalvoja, ka nauda no rezervācijas tiks atgriezta. Tā man nācās vēlreiz maksāt blakus kasē, no kura arī saņēmu pirkuma čeku.
Situācija tāda, ka esmu iegādājies 1gab t-kreklu, bet nauda tika noņemta divas reizes: no pirmā termināļa (kas it kā nestrādāja un no otrā kas strādāja) .
Tikai vēlos atgūt savus 30eur par pirmo, it kā neveiksmīgo maksājuma mēģinājumu!
Aizrakstīju e-pastu, uz ko man atbildēja, ka atvainojās un nauda tiks atskatīta atpakaļ 8-10 darba dienu laikā.
Pēc nedēļas rakstu nākamo e-pastu ar jautājumu kad varu gaidīt naudu, uz ko man atbildēja, ka termiņš vēl nav pagājis un naudu atgriezīs.
Pagāja vēl mēnesis, bet naudas nav. Kad atkārtoti rakstu viņiem e-pastu par to ka neesmu saņēmis naudu, atbildi vairāk nesaņemu!

17.08.2023

J