www.sudzibas.lv Sportland Ļoti slikta kvalitāte, neorģinālie apavi

Sportland - Ļoti slikta kvalitāte, neorģinālie apavi

Iegādājos Tbl zābakus 160 eiro. Saņemot apavus jutu, ka kaut kas nav īsti labi. Zābaki nav no nabuka ādas, bet gan no tā saucamā "papīra" - lētie varianti. Visi izļurājušies un laiž cauri ūdeni. Nezin, ko domā pati Tbl kompānija, ka atļauj tirgot sava zīmola neorģinālos štruntus labi pazīstamam veikala tīklam. Sportland patiešām pārdod neorģinālus apavus par milzu cenu. Brīdinu citus pircējus, nepērciet Sportlandā.

12.12.2021

G Gulbenietis 13.12.2021

Jā, sportlandā iegrābos, nopērkot basketbola apavus par 80 lašiem, simts gadus atpakaļ. Solīja, ka elpos. Neelpoja. Ļoti neērti un ātri saplīsa. Nopirku pa desmit lašiem centrāltrītgu - 5 gadus sportoju. Pēda elpoja un zola bija kaifs. Nolohojos otreiz ar nike pa 50 lašiem uz skidkām. Elpoja, bet noplīsa pēc dažiem mēnešiem. Vairs neko tur neņēmu.