Sportland - Krāpšana

Labdien. Vēlējos jūs brīdināt, ka sportland veikalos lielākā daļa apģērbu un apavu ir neoriģināli. Tika veikti dažādi izmeklējumi un izrādījās, ka lielākā daļa apģērbi ir neoriģināli. Ļoti vēlējos jūs brīdināt. Esmu ļoti vīlies par šo veikalu.

26.10.2020

NeWVeL 26.10.2020

Jus pirmo reizi esat sportlenda? :)))) Nud jus ari nebijat cita valsti sporta veikalos... Es vispar nesparprotu kas pa medelem mums tirgo. Nekur tadus sud.s nav !

M maksimsbelikovskis 26.10.2020

Esmu iepircies ļoti daudz reizes sportland veikalos. Un esmu veicis daudz izmeklējumus. Vienkārši brīdinu cilvēkus.

NeWVeL 26.10.2020

Es domaju ka to jau visi zin... Mums gandriz visos vekalos ta , diemzel... Tapec pircu tikai no arzemem

B Buhariks 26.10.2020

Tad uzskati to visu iztērēto naudu kā ieguldījumu savu izmeklēšanas darbu izdevumiem. Kādam taču tas ir jādara

P Peliite3 28.10.2020

Es arī esmu iepriksusies citu brendu veikalos, kur neesmu pārliecināta par orģinalitati... Kā var veikt izmeklēšanu... Kas man jādara?