Sportland - Komentars

Nu jaunie jus dodat, china razots :) nike citysporta ari vis tur razots :) Ja shoki maksa 120ls ko jus girbat pa 60 vinjus :) nu ja mes iepirksim pa 60 un pardosim pa 70 :) :) :) :) Un te daudzi raxta ka izjuka tas tipa kaa gaji vis bija ok un vnk izjuka sekundes laika ? :) :) :) ja konstateji braki tad ej uzreiz nevis gaidi kad izjuks :) :) :) man ir cetri nike apvavi SPO pirkti neviens nav izjucis 3 gadu laika :) ari mazgajot velasmasina vnk Mazie nabaga studenti paprasiet MAMAI lai noperk divus parus, jo ar vieniem dienudiena nevar - nedrikst staigat :) man smiekli nak :)
P.S pardevejs ari ir cilveks :) ne nu protams ir ari idioti bet nu tad nevajag vispareji kadu vietu nolikt, ja viens tev iepirdis dvesele :)

ķ Ķecka 02.07.2008

cik zinu noliktavas, kur perk visi sporta veikali, prece ir ljoti leeta. Ja, piem., NIKE botas veikalos maksa 60, tad noliktava tas ir augstakais par 15Ls. Volejbola bumbas Mikasa-noliktava par 13, veikala par 43...uzvaras baigi, jo sis ir mazumtirdzn.noliktavas, kuras ieperk no vairumtirdzn.noliktavam, tatad vel letak.

R Rinolds 07.07.2008

Man patiik nike shoki, vislaabaak ir ar vinjiem seedeet uz poda un graust seemens! Es dirshu biksees un taa ir mana probleema! Manai draudzeni besii visu laiku mazgaat manas piedirstaas trusenes! Tapeec es staigaaju ar tirgus Nake Shockiem un peerku jaunaakaas Nake kolekcijas dreebes centraaltirgus bodees!

ļ Ļoha 07.07.2008

Nu Rinold es tev nepiekriitu! Vislabaak Nike apavus ir pirkt www.ss.lv! Tur ir taadi skidoni! Vienkaarshi ahujena! ;) Var normaalu Nike Shokus nopirkt pa 15LS ! Pizdui, es nesen nopirku un mani apmierina! Tik ahuuni! Un staigaaju tgd pa Riigas ielaak kaa krutais, jo visi domaa, ka man ir Nike shoki pa 120Ls bet iisteniibaa pa 15Ls no ss.lv :D Tik kruta jebal! Taa kaa pameegjini ss.lv kaut ko atrast Rinold un viss buus ok! Klau bet ar to bikseees dirshanu gan nezinu!

A Aldis 25.07.2008

jā, nozagtos apavus jau var tirgot pa 15Ls, bet pārējo daļu sedz darbinieki inventerizācijas iztrūkumos :(

M Mārtiņš 02.09.2008

Ej nost, kādi komenti... nu bet ja jau no ražotāja ir lētāk nopirkt, ko tad nebrauciet un nepērciet pie ražotāja? Oiiijjj, sanāk dārgs ceļš līdz Ķīnai? klau nu, , , , padomājiet ko Jūs runājiet... Jūs zinat cik maksā ceļš, pirmām kārtām jau, , , , nerunājot par pārējo?

Jā par tiem ss.lv apaviem labs... :) var jau pirkt... zagtus apavus, ... ja morāli tas netraucē... :D

A Aisha 12.11.2008

Bet tiesham interesanti par tiem ss.lv apaviem??? Es esmu iechikojusi tik nesaprotu vinji ir originali neorginali it kaa veikalos neesmu redzejusi tadus??? Moška kāds var mani apgaismot??? Bet par sportlandu nevaru sudzeties visas sporta drebes tur perku un botes, bet nekad nav bijis taa ka saplist kaut kas!!!

J jabsons 22.07.2009

paklau!kāds ir parēķinājis, cik McDonaldā pašizmaksa ir burgeriem? cik pašizmaksa ir Lango sviesmaizēm? cik pašizmaksa ir degvielai? ķīnā, taizemē ražo uz vietas - transporta izdevumi gandrīz nekādi! naudas vērtība arī tur savādāka! no savas algas fabrikas darbinieki pat nevar bumbu(cena LV 89, -) nopirkt, atdodot visu algu
valsts prasa nodokļus, Latvenergo prasa par elektrību, tirdzniecības centri prasa nomas maksas, kādam ir līdz veikalam jāatved tās preces, pircēji prasa garantijas, pārdevējs pelna sev, grāmatvedei un visiem pārējiem, kuri sēž kantoros...galu galā, īpašnieks jau arī taisa firmu, lai nopelnītu, nevis nodarbotos ar labdarību...atjēdzaties vienreiz!

O oksana 17.12.2009

sportland ir labs veikals, un kas sudzas ieputiet dirsa u ejiet uz tirgu!!!ja nau nauda, tad nau ko apdirst to veikalu!!! apavi ir labi un labas drebes, nekadas sudzibas!!!