www.sudzibas.lv Sportland Izturējas kā pret dranķi

Sportland - Izturējas kā pret dranķi

Ziemaa nopirku ALFA sportlanda Nike apavus pa 120 Ls peec 2 men tie izjuka, aiznesu lai samainiitu, samainiiju viss ok, tikai tas, ka pret mani iztureejas kā pret dranķi, jo redz es te pretenzijas kachaaju!

R

N nikita 04.01.2008

Vse eto tufta,t.k. v Latviji normalnih tovarov mozno na palcah pere6itat,odnim slovom otstoj.Ceni zavi6enie vo mnogo raz.

M meitene 28.01.2008

Tiktiešām Sportland veikalos gadās ļoti neapmierinātas/-ti pārdevēji, kas vai nu ir ļoti noguruši, vai ir pārāk sadomājušies. Ja nu reiz esi noguris, tad pats vainīgs, ja pieteicies reiz tādam darbam. Nevienam nav spiesta lieta, jo ir otra izvēles iespēja- labi mācīties un tad nebūs 18 h diennaktī jāskraida pa veikalu, palīdzot ikvienam.. Bet ja nu reiz esi izvēlējies šo darba sfēru tad arī attiecīgi pret klientu ir jāizturas. Galu galā - PAR KO TIEK MAKSĀTA ALGA? Arī tām pašām precēm veikals uzliek savus procentus, kurus maksājam mēs par kvalitatīvu pakalpojumu un zinošu konsultāciju/ palīdzību, ja reioz tas ir nepieciešams! TĀDUS NO VEIKALA TIKAI PATRIEKT.. ir jāmāk sevi savaldīt, pat tad, ja reiz jūtamies noguruši!

E edgars lubgāns 30.01.2008

veikals nav slikts,bet cenas gan taadas nesaprotamas! nopirku nike krosenes pa 85 ls un pēc mēneša viņas jau redzēju pa 40 ls abidna vienkārši kā var taa kristies cena? un veeel ir taads neto sport kas ir sportlenda vecaas preces! ar atlaideem gribeeju nopirkt nike shok krosenes cena bija 120 ls bija uzlikts atlaide 50 procenti paprasiju paardeveejam un viņš atbildeeja,ka tas ir ar atlidi! smiekliigi! naakamajaa nedeeljaa es taadas nopirku iirijaaaa pa 45 eiro! un veel tagat maajaas meetaajas! par veikalu neko nesaku,bet cenas nav pareizas! visas taas krosenes iepeerk pa vienu cenu,bet paardot paaraak daargi! sanaak izdeviigaak ir aizlidot uz iiriju sapirkties dreebes un lidot atpakal sanaaks izdeviigaak nekaa iepirkties sportlandaa un veel paceļot! un prece kvaletatiivaaka un lielaaka izveele!

R Rihards 31.01.2008

Es pats esmu pircis Nike apavus Sportland, un zinu ka tie ir sūdi, un to man ir teikuši arī daudzi citi paziņas, bet lieta ir tāda preces kuras tirgo Latvijā ir sūdi, tas nav tikai Nike, viss ko Latvijā tirgo ir preces kuras izbrāķē normālās valstīs un atsūta pie mums, un mēs tās pērkam par uzskrūvētām cenām.

L ludmila 31.01.2008

attieksme veikalos tiesam ir sasmiga!

T tazman 06.02.2008

Aj-j- jaj kaaadi nelieši tie Sportlanda darbinieki, tu paraud un vel kur pasudzies aizskrien.Ar galvu doma, apavi ne no titāna, saplist tomēr var.

S saara 08.02.2008

manejas kedas nike visas ir no tailandes pirktas skotija un kvalitaate abrinojami laba atsskiriba kuras pirktas rigaa..

M moona 14.02.2008

Tiem -kas te runā par baigo Nike brendu :) Gribu pateikt, ka vajag pabūd Taizemē vai Kambodžā, no kurienes nāk daļa šo preču - tur firmas krekliņu var nopirkt par 1,5 USG/gabalā = šeit ap 30-40 Ls

Cenas kvalitātei neadekvātas un par baigo super brendu - nemaz nav ko runāt. Brends ir mūsu galvās, ne precē!!!

A Alise 15.02.2008

Nevar teikt ka nike labākie! man ir apavi, ko nesaju tik sporta nodarbībās mēneša laikā jau iziruši diegi!Mainīt nevēloties, jo redz nēsātāja vaina, ka gan sporta zalē es viņus būtu plēsusi, un līme nepavisam nav izturīga! Kas domā ka nike labākie, padomājiet, cik tomer viņiem brāķi un tad sakiet! Asiks ir daudz kvalitatīvāki apavi skriešanai par nike!

P puika 17.02.2008

Tajos apavos bija vienkarsi bra4i! Un ne visi ir tadi.

J judite 17.02.2008

Pie mums Daugavpili tagad Andi ir labakie:D

S suzanna 21.02.2008

Ķīnas preces rullē! Kurš tad to nezina!

S saara 21.02.2008

Manejas neplist vispar lai ko ari teiktu citi. Katram savs viedoklis. Ari taizeme esmu bijusi tapat. :)

I Innnn 27.02.2008

Arii labai kompanijai (shajaa gadijumaa Nike) var gadiities kaads neizdevies modelis, kas muusu apstaklos aatri izjuuk... Man ar gadijas nopirkt tadas nike briivaa laika botinjas, kas jau otraja menesi seplisa. Man nebija nekadu problemu - samainija un naudinju dabuju atpakalj. Jalieto ir apavi tadam nolukam kadam tie ir paredzeti. Nu logiski, ja noperk basketbola apavus, tad nesajot tos ikdiena NEVIENS garantijaa nemainiis :p

V Vikija 29.02.2008

Es pastavigi ieprkos sporta veikalos it ipasi esu traka uz Nike lietaa, bet man nekad kas tads nav gadijies, es pat noneesaat nevaru un nekas man neplist! Tapec nevajag uzreiz nolit vainu ka viss ir tik sudigs!

Z zenja 17.03.2008

Sportland ir ok. Nike ir ok. Tu ne.

Z Zazii 28.03.2008

Nu, ja runājam par apavu instrukcijām, tad mēs viņus vispār nevaram nēsāt. Tādi tie noteikumi ir, ka beigu beigās nevar saprast, kad tad var un kad nevar nēsāt.
NIKE... Nike tiešām ir ļooooooti daudz brāķu!!! Viena lieta ir brends, kas patīk un otra lieta kvalitāte. Tu vari maksāt kaut vai 300Ls, bet kvalitāti tas nemaina!! Mazāk brāķu ir ADIDAS un ASIC. :)

Z Zazii 28.03.2008

Par attieksmi... Ir pārdevēji, kuri tiešām ir ar dzīvi neapmierināti, bet... domāju (gandrīz vai 100%) varu teikt, ka problēma ir pašā firmā. Attieksme vadītājiem pret darbiniekiem un augstāk esošām personām nemaz nerunājot!!!

J janis lauberts 27.04.2008

Adidas rulle, nike nesa tikai vecenes!!!

E eva 29.04.2008

veikalam jau nav ne vainas tikai diezgan nepatīkami, ka tur tiek tirgoti viltoti apavi.. šaubos vai oriģinālajiem sporta apaviem no iekšas zolītes iet nost brenda nosaukums.. gribētos tomēr par tādu cenu oriģinālos apavus, nevis viltojumus.. derētu inspekcijām aiziet pārbaudīt kā tad tur īsti ir, jo varbūt jau es kļūdos..