www.sudzibas.lv Sportland darbs uzņēmumā

Sportland - darbs uzņēmumā

Neiesaku strādāt Sportland uzņēmumā! Lai cik Jūs arī būtu lojāls darbinieks un lai cik labi Jūs darītu savu darbu savā un uzņēmuma labā, atliek pieļaut vienu kļūdu vai uz kādu nepareizi paskatīties, vai tā vienkārši kādam nepatiksiet - Jūs patrieks kā suni. Neviens neredz labo ko esat izdarījuši, tikai mīnusus. Bet kā zināms - visiem ir savi mīnsi un plusi. Tas tik tiešām nav sapņu darbs, ticiet man. Tas ir ieteikums cilvēkiem kam ir savs pašlepnums un pašcieņa, lai arī kādus zelta kalnus Jums solītu. Arī tad ja Jūs tomēr iesiet paši prom no šī uzņēmuma, lai sāktu ko jaunu un labāku, pēc Jūsu aiziešanas PAŠI OFISA darbinieki Jūs noliks tā ka ausis svils. Un nedomājiet, ka ja no Jūsu nākamās darba vietas zvanīs uz Sportland, lai uzzinātu atsauksmes par Jums, kāds pateiks kādu labu vārdu, lai cik arī daudz Jūs būtu darījuši uzņēmuma labā, tikai noliks tā Jūs ka karjera jaunajā potenciālajā darba vietā ātri vien beigsies. Kas grb tas tic, kas negrib tas netic, bet tā ir patiesība.

M mi 07.05.2009

Tu tur ofisā pati strādāji?

B Birste 08.05.2009

esmu tur pastrādājusi-tādu negatīvisma devu, kā tur, nekad nebiju saņēmusi.Tu izdari tā, lai īpašniekiem viss būtu OK, bet sūda igaunis Kalle( ja precīzi atceros) pasaka, te tikai tizli darbinieki, neko nevar izdarīt, ja mini, ka tā nav-atbilde, klusē, tu saņēmi algu! Ir daudzas citas vietas, kur to nieka naudu nopelnīt

O oksana 02.07.2009

Labdien, gribeju izteikt pateicibu Sportlandam Molā. Sodien biju, un mani loti laipni un labi apkalpoja, un biju apmierinata ar pirkumu.Diemžel pārdevēja vārdu nepaprasīju.PALDIES:)))))

G Gaidu naudu 02.07.2009

Pati esmu tur stradajusi, man ir tikai viens sakams, viens liels chusku midzenis un algas tur ir briesmigi smiekligas!

J jabsons 22.07.2009

Oksanai: pārdevēja vārds ir uz čeka rakstīts ;)

X xxxx 27.10.2010

Drausmīgs kantoris ar drausmīgu attieksmi pret darbiniekiem...visvairāk mani fascinē iedomīgā Venta attieksme pret darbiniekiem...smiekli nāk ieraugot tādu vadītāju...līdz cienījama vadītāja titulam viņam kā līdz Marsam, tfu...Nevaru nobrīnīties, ka tik lielā uzņēmumā var būt tāda vadība...kur skatās īpašnieki?

T tasčalis 18.08.2017

:D:D:D esmu nostrādājis SIA Sportland vairāk kā divus gadus un pasakos šim uzņēmumam par pamatu, ko ielika manā karjerā! Algu veidoja % no pārdotā, kā tam vajadzētu būt visur pārdošanā. Protams, mēs visi vēlamies pelnīt 1K+, bet ir jāsaprot, ka, veikala pārdevēja amatā, tāda alga nāks ar attiecīgu atdevi, bet tas ir iespējams. Protams mazajos veikalos, tas bija grūti sasniedzams, bet tas bija iespējams... Protams, attieksmi vēlējos labāku, kad devos prom, bet Sportland nekad nav licis šķēršļus manām turpmākajām gaitām! Uzņēmumam bija mīnusi un daudz, bet kopumā laiku Spo uzņēmumā atminos ar pozitīvi. Cilvēki, kas te sūdzas, visdrīzāk, ir no pārdošanas tāli cilvēki, kuri vnk neapzinās savas spējas. Nu nevajag iet strādāt par pārdevēju, ja tu nerubī pārdot... Pie tam sporta apģērbu un inventāra tirdzniecības vietā, kas no pārdevēja prasa zināšanas. Pietam daudz... Nebūs tev alga, ja neproti vai nevēlies gana mācīties, lai pārdotu! Tu tiksi nomainīts pret citu, kurš to gribēs/spēs. Manā laikā kolēģi mainījās regulāri, bet labākie palika uz vairākiem gadiem, tāpēc varu droši apgalvot, ka cilvēki, kuri aizgāja priekšlaicīgi/ tie, ar kuriem laipni šķīrās, bija nederīgi pārdošanai. Varu derēt, ka šīs sūdzības ievietotājs/-a ir viens/-a no viņiem. Sportand ir ļoti laba darba vieta, ja esi students vai cilvēks, kurš vēlas uzsākt savu profesionāla pārdevēja karjeru. Alga laba un, kas bija lielākais +, atlaides pašu precei bija labas! (y) PEACE!