Sportland - briesmeklis

Stāsts ir šāds!!!
Kaadaa jauka dienaa devos uz Sportland ALFA nopirkt sev un sievinai ko jauku vasaras sezonai. Pirmais devos pie velosipeediem, kur paardeveeji mani laipni uzrunaaja un apkalpoja, tad paskatiijos skritullslidas, kad pamaniiju ka aiz manis seko gara auguma viirietis, protams tas bija apsargs!!!No saakuma centos vinnam nepieveerst zmaniibu, bet kad iegaaju neto sportaa tas nu bija paari visaam robezzaam!!!Sekoja man ik uz soli!!!Meeriju basketbola apavus, kad pieceelos lai aizietu pie spogulla paskatiities kaa izskataas, ssis pieleeca man klaat un pieprasiija lai paradu somu, lai gan soma bija tik liela ka tur iekssa praktiski nebija iespeejams neo ielikt!!!Vinnss laikam padomaaja ka es tur velliiti iebaazu!!!Es protam atteicos raadiit somu, novilku apavus un devos un izeju, bet ssis kaa briesmeklis izleeca man priekssaa un nelaida prom liidz neparaadiissu somu, paardeveeja pie kases bija ssokaa, sktiijaas uz mani un nezinaaja ko pateikt, tikai nosodossi paskatiijaas uz apsargu!!!
Man pat nenaaca praataa raadiit somu, un atkaapjoties soli saanis devos uz izeju, vinnss krievu val piebilda ka policiju izsaukssot, bet es turpinaaju iet, vinnss sekoja liidz izejai liidz es neizgaaju no veikala!!!
P.S. tAM radiijumam laikam ar orientaaciju viss nav kaartiibaa, tas nav normaali ar kaadu acu skatienu vinnss uz mani skatiijaas!!!Un taa vinna gaita un frizuura, riktiigs briesmeklis!!!

J Julija 01.06.2009

apsargs gadijuma nebija tads sirms ar uusaam? tas gan ir preteklis, es arii vienreiz ar viiru tur iegaaju, un kad viis devaas pielaikot bikses neto sporta, sis saka lai paradam somu... vienk nepamatoti.. tads preteklis

P pufa 01.06.2009

jā, jā, visa Alfa pazīst šito fruktu ar biksēm līdz ausīm uzvilktām...ir par ko ieņirgt

M Marco 07.06.2009

vajadzes man ari aiziet pie sji frukta:DD

K krikse 07.06.2009

tur jau ne tikai visa Alfa drīz pazīs...man arī tas frukts pakaļ ir staigājis, ja sanāks vēl iegriezties veikalā un atkal tas briesmonis būs klāt, tok pateikšu, ka diezgan populārs ir palicis, un lai paņem kādu tulku un palasa ko par viņu raksta...redzēsim kāda reakcija būs.

P pufa 07.06.2009

Uzrunā gan to fruktu... moš viņam kompleksi- es tāds maziņš, neredzams, neviens mani nemīl, neviens mani negrib..., bet te pēkšņi uzzinās, ka ir baigi ievērots frukts. vot cilvēkam celsies pašapziņa, nesekos nevienam- stāvēs pie ieejas, bilksēs līdz ausīm izstieptām un smaidīs...

A agnija 08.06.2009

Jaa tas ir taads urla!!!Nesaprotu kaapeec vinns veel nav atlaists, neticu ka nav citu datrbinieku, kuru buutu pelniijussi straadaat vairaak nekaa vinnss!!!Jaa un taas sarautaas bikses ir riktiigi reeciigaas!!!Taads pilots!!!Ha-ha-ha!!!

J Juhuuu 17.08.2009

Ir taads iipatneejs, vieniigais ieteikums iet bez somaam, lai lieki netraucee! Manupraat, latviski vinjsh ari nemaz nerunaa! Cik dzirdeets, tad vislaik krieviski runaa gan ar latvieshiem, gan ar cittautieshiem!

S sanny 24.08.2009

Eu, mīļie ! Tas ir viņa darbs, un ja viņš to nedarīs paliks bez darba!

A anna 17.05.2010

es zinu to apsargu, man bija tada pasa situacija brismigi!!!

O Objektīvs 22.04.2016

Bet ko jūs te briesmojaties, vai tiešām nevienai no jums nav drosmes? Kāpēc nesaucat veikala vadību, apsardzes un Alfas vadību. Tas ir publisks aizvainojums šādi rīkoties. Pārdevēja konkrēta tizlene. Tas ir viss uz ko viņa bija spējīga??