LV RU

Sportland - Bojājums

Iegādājos Nike brīvā laika apavus veikalā "Sporltand" Alfā. Priekšējā apdare zamšāda. Maksāja 70 eiro. Varu galvu likt ķīlā, ka esmu godīgi staigājis, ne sportā piedalījies, ne skrējis ar tiem, pat lietus nav ticis. Jau pēc pavisam neilga laika ar zamšu parādās brīnumi.
Kādā vietā sāk plukt vaļā un izveidojas caurums. Domāju, nu kur var šitā uzplēst. Goda vārds būtu atcerējies. Nu neko. Paskatos, apakšā normāla odere vesela. Pats labākais, ka bojājums izskatās tā, it kā pats ar nazi būtu sagriezis. Nu pilnīgi nereāli! Tamdēļ uz veikalu arī nenesu, jo bojājums pārāk izskatās, ka būtu pats reāli sagriezis ar kādu asu priekšmetu.

Aiznesu pie kurpnieka, sašuva. Tālāk jo trakāk. Tas zamš priekšpusē citā vietā atkal notiek tas pats - pats no sevis izveidojas caurums, kas atkal izskatās, kā būtu ar nazi sagriezts. Otro reizi nesot pie kurpnieka viņš viennozīmīgi pateica, ka tas ir rūpnīcas brāķis. Zinot mūsu attieksmi veikalā pret pircējiem, pat jēgas nav ar viņiem runāt un viņi to lieliski zin.

Labākais, kas tas notika ar abiem apaviem. Rezultātā priekšējā zamša apdare abiem apaviem kopā ir sašūta 4 reizes, tātad apavi ir izmaksājuši nevis 70, bet jau apmēram 90 eiro, plus garantija arī vars nav.

Tā nav vienīgā iegrābšanās ar vidēji dārgiem un dārgiem apaviem no prestižām firmām! Kas notiek! Kas notiek? !
Skatos ebay.com šādi nike un citi prestižas firmas apavi, kas reāli sadirsās maksā tikpat cik latvijā.

Secinājums viennozīmīgs un subjektīvs:

1) latvijā par tādu pašu vai pat dārgāku naudu tiek tirgoti reāli viltojumi, kas uztaisīti ļoti precīzi. Pa lētu naudu sapirkti no 3. Pasaules valstīm un smērēti šeit - tādā pašā 3. Pasaules valstī.

2) otrs secinājums, kas pat liekas ticamāks un daudz reālāks. Latvijā - 3. Pasaules valstī, kas ir es preču izgāztuve (tas ir lasīts ne vienā vietā vien) , tiek pārdotas lielo koorporāciju kā piem nike preces, kas lielākoties ir vai nu pārejas eksperimentāli modeļi, vai vienkārši rūpnīcas brāķi, vai arī speciāli ekonomiskas partijas priekš 3. Pasaules valstīm, kur apzināti tiek taisīti nekvalitatīvi apavi ar nekvalitatīviem komponentiem.

Kamdēļ sviest ārā, vai tērēt naudu dārgiem izejmateriāliem, ja 3. Pasaules valstī kā latvijā, kur likumību un patērētāju tiesības vari pakarināt tualetē, nenopārdot par kārtīgu piķi, un reāli nopelnīt?

Tas, ka priekš 3. Pasaules valstīm tiek ražoti produkti (sadzīves, veļas pulveri utt) , kuri ir pilnīgi savādāki kā eiropā pēc ķimiskā sastāva, tas jau ir pilnīgi skaidrs katram, kurš kaut mazliet ekonomiku studējis.

Čomi jau sen teica, ka ielas apavus drīkst pirkt tikai un vienīgi humpalās no dārgā gala, kad beigās pats dubulti pa galvu dabū, tad tikai sāk saprast.

30.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes