Sportland - atlikums

Nākot uz Sportlandu līdzi bija dāvanu karte 30 Ls vērtība, protams, ar to nepietika pat, lai nopirktu krosenes... klāt vājadzēja pieliktt vēl 5 Ls, tā iedevu kasierei, kura pavisam redzami rīkojās ar kases aparātu kā galīga blondīne (kāda arī bija) , dāvanu karti un vēk 20 Ls. Tā kā sporta apavi maksāja 35 Ls, tad pārdevējai vajadzēja atdot atlikumā 15 Ls, vēlāk jau izejot no veikala pamanīju, ka tā vista man 15 Ls vietā atdeva 5 Ls. Nevēlējos bojāt sev noskaņojumu vēl vairāk un iet strīdēties, jo tāpat čekā uzraksts ATLIKUMS-15.00 Ls, neliecinātu par labu man. Nevaru nepiekrist, ka vaina arī mana, ka uzreiz nepamanīju, bet to blondīni es atcerēšos vēl ilgi. Daugavpils Sportlandā pārbaudiet atlikumus. Veiksmi)

B Balta_Puma 13.03.2012

Milēdij, ir jābūt galīgai blondīnei, lai nepamanītu, ka 15 Ls vietā izdoti 5 Ls!

S saluta 18.01.2013

veikalos tak ir kameras, un viegli var pārbaudīt, cik tieši jums pie kases izdeva naudiņu .. vismaz Rīgas Sportlandos tā ir..

L Liene Vikmane 18.03.2016

man jau skiet ka Blondinis esi Tu :D

Ventilators 18.03.2016

jeb arī tu Liene.

2 gadus vecus ierakstus komentēt.