www.sudzibas.lv Sportland Atieksme. Apkalpošana. krāpniecība

Sportland - Atieksme. Apkalpošana. krāpniecība

Sportlands domāju ka ir viens no kvalitatīvākajiem apavu veikaliem, bet sapratu ka apkalpošana ir zemā līmenī. Sekojoši man pārdeva apavus Nike air huarache ultra kas beigas izrādijas ka labās puses apavs ir pa 0,5 izmēru mazāk meriju ar mērlenti un draugiem devu istestet un izrādijas ka ta ir ka apavam nav pareiz izmērs bet uz šiltes norādits tāds. Sekojoši nesu atpakaļ lai samaina man atbildēja laipni ka ja tu nesajis esi vismaz 12h apavus tad garantija beidzas un jā diezgan sāpīga situācija izmest 100 euro. Tākā neiepērkaties Sportlandā ir alternatīvas kas ir labākas kā piemēram outlets, olimpia sportsdirect, utt.

K kacis 09.05.2017

tak pērkot apavus, ĪPAŠI PA 100 EUR, tad vajag abus uzmērīt, staigāt pa veikalu un būt kritiski domājošam.

A Azik99 09.05.2017

Ja atceros, tad minētais Olimpijas "sport direct" ir tas pats kantoris, kam Sportland tīkls. :)