www.sudzibas.lv Sportland Apkalpošanas serviss-zem nulles!

Sportland - Apkalpošanas serviss-zem nulles!

Diemžēl šoreiz ar negatīvu ziņu, pirmo reizi Sportland Alfa veikalā. 8.04.

Stasts par Alfas Veikala pārdevēju otrā stāva kasē vārdā Krišjānis.
Tik negatīva, noraidoša un rupja apkalpošana. Vēlējāmies iegādāties futbola bučus ar atlaidi atlaižu karti uzrādot digitāli (dzīvojam ārpus Rīgas), karte aizmirsta mājās. Pusceļā tika veikts telefona zvans, kurā Alfas sportland darbinieks apstiprināja digitālās atlaižu kartes pieņemšanu.
Krišjānis nelaipni un pārmetošā tonī norādīja kārtību kādā tiek dotas atlaides. Skaidrs, piekrītam ir noteikta kārtība, taču tad lai par to zina visi darbinieki, tieši tāpēc pirms devāmies uz veikalu uzzvanījām.
Viss ir saprotams, taču ne tādā komunikācijas veidā, kādā to pasniedza jūsu darbinieks Krišjānis. Bēdīgi, ar šādu attieksmi pret klientu iepriekš nekad nav bijusi saskarsme
Vārda pārmaiņas, kas sekoja no Krišjāņa puses bija nepieņemamas, nekorektas un neaptveramas - tādiem kā mēs vispār nevajadzētu dot atlaides... tādiem kā mēs nevajadzētu eksistēt utml... Atvainojos, kā tā drīkst? Man blakus 7 un 12 gadīgs bērni un sieva un pretī saņemta šāda komunikācija... Briesmīgi.
Runas vidū pateica, ka mūs neapkalpos, lai aizveroties un, lai ejam uz citu kasi, nosauca par 'dol****bu'.
Te jebkurš klients jau 'uzsprāgtu'.
Pēc uzstājīgas sarunas, tomēr izsita čeku.
Nez vai tādam nelīdzsvarotam jaunietim būtu jāapkalpo klienti?!

Paldies par pirmssvētku 'auksto dušu', labi, ka vēl ne paši svētki!

19.04.2023