Sportland Alfa - apsargs

Biju šokēta par apsargu rīcību Alfā Sportland veikalā. Vakarā staigājos, meklēju vīram dāvanu dzimšanas dienā, pa cik zināju, ka viņš grib jaunu sporta tērpu un botas pastaigāju pa Sportland vīriešu nodaļu, neko ievērības cienīgu neatradu un devos ārā, kā šķērsoju veikala robežu, vestibilā izskrēja ārā veikala apsargs un lūdza parādīt somu (vārti protams nepīkstēja), palūdza ienākt atpakaļ veikalā. Protams, parādīju somu, un neko neatrada. Apsargs saka - es tā aizdomāgi esot staigājusi pa vīriešu apģērbu nodaļu...
es tā domāju - vai apsargam vispār ir tiesības izrakņāt somu, ja drošības vārti nepīkst?????
nu tajā dienā, man svarīgāk bija tomēr atrast vīram dāvanu, nekā bojāt sev garstāvokli ar šo starpgadījumu, aizstāvot savas tiesības, bet... :( beigās nopirku mobilo telefonu, tā vismaz ir unisex prece un nerada aizdomas veikala apsargiem! :D
Nu ko dāmas - neidomājaties meklēt saviem vīriešiem dāvanas vīriešu nodaļā, tas uzreiz jūs padara par aizdomās turamajām!! :D

D Dinars 26.03.2008

Katrā gadijumā apsargam NAV TIESĪBAS PĀRBAUDĪT-PĀRMEKLĒT jūsu somiņu!!!

M mamma 26.03.2008

man savukārt ir slikt apieredze ar ši veikala vadītāju, es teiktu geju, mazinju, sabalinaajusos, parsaulojusos losi...
nopirku jaku ap 200 ls sleposanai un izmajzgaju ( birka bija rakstiits ka var mazgat velasmasina 60 graados, izmazgaaju, sakritaas, plakaa plecka, aiznesu atpakalj uz veikalu, un atd iznaaca ats knarinjs, un saka man lasit lekciju, akpec nenesu uz velas mazgatavu... skaidri un gaisi pateicu, ka ir atlauts mazgat velasmasiina, vinsj man pusstundu skaloja smadzenes ka nesaprot tos cilveksu kas perk jaku pa 200 sl un mazgaa vinju maajaa.. kaada tev starpiiba kur es mazgaaju??? neko nepanacu...vijam uz visiem jautajumiem biaj debila satbildes...nesaprotu kaa tads lauznis var but veikala vadiitaajs...

E ex 26.03.2008

Kādu, interesanti atbildi no vadītāja gaidijāt!? Padomājiet paši, džeks no noliktavas krāvēja beidzot pacēlies par lielu bosu. Neņemiet galvā un pa taisno uz patērētāju aizsardzības biroju.

K k 12.04.2008

Cik labi, ka Alfas Sportlandā vadītāja ir sieviete, ne gejs, maziņš, sabalinājies, parsauļojies losis.Tā ka laikam sajauci veikalus! :)
Veļas mazgātuvē ar tādām jakām uzmanīgi, jo vajadzīgi speciālie mazgājamie līdzekļi!Nākošreiz - pievieno tenisa bumbiņas mazgājot, nesakritīsies!

C cuska 29.04.2008

Anglijā un citās attīstītās valstīs, ja jums ir kāds lūdzis parādīt somiņu, bet jūs neesat neko piesavinājusies no attiecīgā veikala, jūs uzreiz iesūdzat veikalu par solīdu summu, un viņiem nav izredžu vinnēt.

H he he 29.04.2008

Apsargam ir tiesības pārmeklēt apmeklētāja somu, ja ir radušās aizdomas par zādzības mēģinājumu! Apsargs to ir tiesīgs darīt, kad apmeklētājs pamet veikalu! Ja apmeklētājs atsakās parādīt somas saturu, viņš ir tiesīgs apsargam somu nerādīt, taču tādā gadījumā parasti tiek izsaukta policija, kurai ir visas tiesības pārbaudīt aizdomās turamā apmeklētāja somas saturu!tā lūk! tā kā apsargs ir rīkojies atbilstoši savām tiesībām, tad neko neatļautu viņš nav izdarījis, un ir rīkojies atbilstoši saviem pienākumiem!

D Dace 29.04.2008

Apsargam nav tiesības pārmeklēt somu... viņam ir jāizsauc policija un lai tie pārmeklē.

G Guna 15.10.2008

Man Sportland veikalā ALFĀ bija tieši tāds pats atgadījums, kad apsargs man lika paradit somas saturu, tikai tāpēc, ka daudz drēbes esmu laikojusi!
Somu nerādīju, bet teicu, lai sauc policiju, viņš atbildēja ja man vajag lai es saucu. Pateicu, ka man nevajag un aizgāju no veikala.

Likums par apsardzi nosaka, ka apsargiem ir tiesības aizturēt aizdomīgas personas, bet pārmeklēt drīks tikai policija. Tā ka ja neko neesat ņēmis, tad bez policijas varat savu soma nerādīt.

PS: Par apsargu Alfas Sportlandā esmu dzirdējusi sūdzības no ļoti daudziem (tas nozīmē tikai to, ka tiek pārmeklēts gandrīz katrs kurš uzdrīkstās kaut ko pielaikot vai ienāk veikalā ar lielāku somu)!

S Sarmīte 15.10.2008

Cieniijmais he-he laikam straadaa pasardzee un ir tikpat debils kaa vairums apsargu, kuri nevar tik daudz, kaa iemaaciities paaris pantus no Latvijas administratiivo paarkaapumu kodeksa, kuraa skaidri un gaishi ir pateikts, ka konkreetajaa situaacijaa tiesiibas paarmekleet ir tikai valsts policijas darbiniekiem.

A apsargs 31.10.2008

apsargi ir gudri džeki :)uzzināšu kas tu sarmīt esi un pārmeklēšu tevi:)

I inta 31.10.2008

Apsargi ir idioti un kretīni, kuri vairs neko dzīvē neprot darīt, kā no sevīm tēlot baigos kingus un rakņāties citu somiņāsun starpcitu arī veiksmīgi fenderēt, būtu tie ''Apsargi'' labāk klusējuši!

L LLLL 31.10.2008

Vai apsargs var tikai somui pārbaudīt? Bet mani pašu arī...ja nu es kautko esmu aiz krūštura aizbāzusi :)) Kā es atļautu kādam smukam apsargam sevi tā pārmeklēt :D:D:D:D:D

I inta 31.10.2008

Viņš no tāda noteikti varianta neateiktos, tādi jau viņi ir, uz pieres jau rakstīts, citreiz interesanti pavērot no malas, kādā veikalā iepērkoties!

N njaa 03.11.2008

Varēji protasm arī neuzrādīt, bet gaidīt policiju, nu bet... :)))

S santa 03.11.2008

Lielākā daļa apsargu taču ir ar pamatskolas izglītību, labākā gadījumā ar vidusskolas papīriem...ko var gaidīt, no tādiem tipiņiem ar melniem nagiem un lielu EGO:D
paši viņi izskatās aizdomīgi:D

I Ilvars 06.05.2009

A kadas ir jusu domas par STOCKMANN veikala apsardzi??? Cik esmu ar viniem saskaries vienmer viss ir bijis ideali ( laipni, korekti, ) Vini pat neatteiks palidzet ja vajadzes!!!

J Juris 11.05.2009

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru...:D

A abcde 11.05.2009

alfaa tiesaam ir viens taads pretiigs apsargs ar baardu, kurs visiem piesienaas, laikam dzekam gribaas jau beidzot kaadu piekert, bet liidz sim nav izdevies :D

R rihards 18.05.2009

nja tas bardainais luur uz visiem ar skjiibu aci :D un peec katra klienta 5reiz parmeklee kabiini :D

N Natasa 05.06.2009

Jaa tas baardainais ir riktiigs gejs, vinnss uz xxl staigaa!!!
Tas ka vinns katram paarmeklee somuna nenoziimee ka nevienu nav nokkeeris, bet gan taadeell ka vinnss negrib palaist nevienu garaam!!!Un tas lielais lempis nezina latviessu valodu, taapeec zin tikai divas fraaes, kaa paraadiet somu, un izsaukssu policiju!!!Taads urla veel jaapameklee!!!