www.sudzibas.lv Sportima iespaids par klubu

SIA Sportima - iespaids par klubu

Esiet uzmanīgi, neņemiet dārgus pulksteņus/aksesuārus, ejot uz Sportima fitnesa centru.
Man gadījās nepatīkama situācija: ejot sportot, skapītī atstāju aksesuārus. Pēc nodarbības sapratu, ka pulksteņa vairs nav, bet skapītis bija aizvērts! Sūdzējos administrācijā, taču, protams, pulkstenis netika atrasts.

Sportima kādreiz tika uzskatīts par elitāro klubu, taču ģērbtuvēs (un baseinā) pārsvarā tikai pensionāres, neredzēju nevienu no slavenajiem sportistiem.

Klubā noderētu remonts, it īpaši dušās. Būtu labi, ja daži trenažieri būtu iegādāti vairākos eksemplāros - tracina rindas, kas izveidiojas. Laikā no 17 līdz 19 ir daudz cilvēku, trenažieru zālē nav kur apgriezties, plus ļoti smacīgi. Dvieļu ir pārāk maz - to var nepietikt, pat ja ierodies uz klubu ap 12, darba dienā.

Zvanīt uz administrāciju ir bezjēdzīgi - klausuli nekad neceļ.

Vismaz reģistratūrā ir jaukas meitenes. Instruktori arī jauki, nāk palīgā, ja kaut kas nesanāk.

E