SportHotel - krāpšana

Padalīšos pieredzētajā...Dodoties uz Liepāju un meklējot naktsmītni,izlēmām par labu SportHotel.Hotelis no budžeta klases...likās lēts un labs,bet gala rezultātā lika vilties un sabojāja visu labo noskaņojumu ,kas tika gūts iepazīstot Liepājas pilsētu..Pluss samaksājām beigās,kā pa luksus numuriņu.Esmu guvis no tā mācību,bet gribētu arī pabrīdināt citus.Jau ieejot numuriņā,pamanīju,ka bagāžas krēsls ir salauzts un uz tā neko nedrīkst novietot,bet nepievērsu tam lielu uzmanību,un tā bija mūsu kļūda.Izrakstoties no numuriņa,pēc kāda laika secinājām,ka SportHotel ir novilcis 50 eur no konta(Nevienu nebrīdinot un neko nesakot).Aizbraucām skaidroties-kur atbilde bija vienkārša...Numurs tika pārbaudīts un secināts,ka krēsls ir salauzts,neredzot iemeslu,kāpēc lai darbinieks melotu...Un es ar sievu un mazu bērnu uz rokām,būtu tie kas, melo un lauž inventāru hotelī.Pameklējot info,secinu,ka tas nav pirmais gadījums...Pieļauju domu,ka tas viņiem ir sava veida peļņas gūšanas variants,vai apkalpojošais personāls ir tik nejēdzīgs,ka nespēj konstatēt iepriekš salauztu inventāru.Arī pārbaudot krēsla izmaksas,secināju,ka diez vai viņa vērtība ir 50 eur.Katrā ziņā skumji..Un gribētu atgūt savu izkrāpto naudu,kas izskatās nereāli...Tāpēc secinājums pavisam vienkāršs-Pārbaudiet inventāru jau pašā sākumā:(

T TeaMachine^^ 30.06.2018

Была мысль остаться в этом отеле , когда поеду в Лиепаю. Хорошо не осталась , спасибо за отзыв