Sportasistemas - Slikts serviss

Pats sliktākais interneta sporta preču veikals kāds vien var būt. Pasūtīju preces 19.05.2019 vertiba 923 euro tad man bija jāsaņem preces 31. Aprili bet vel līdz šai baltai dienai gaidu atlikušas preces itkā jau caur lielu zvanīšanos dabūju daļu no precēm bet gribu teikt to ka preces loti nekvalitatīvas vel gaidu svaru ripas bet tas jau ir ar galiem laikam. Taka ja negribat problēmas nenemiet šajā veikala preces bet ja nemiet tad naudu maksājiet tikai precu saņemšanas brīdi.

Bu

SamTroll 27.05.2019

Ja negribat problēmas, neceļojiet atpakaļ nākotnē - pasūtot preces 19.maijā tās tiks piegādātas 31. aprīlī. pēdējo reizi kad es pārbaudīju, aprīlī ir tikai 30 dienas...

Tu Turkey901 27.05.2019

Aizej uz Sportland vai Elkor, samaksā dubultā un bez problēmām saņem preci uzreiz!

Bu Bumers162 27.05.2019

Labi mana klūd 30.04.2019

Ma Maira 30.08.2019

Tik pat nepatīkama pieredze ar šo uzņēmumu! Nepiegādā preci un neatgriež naudu