sponsorletteuromilliones - Loterija

Kas tas par brīnumu? Saņēmu e-pastā.....
apsveikums, Jusu e-pasts I.D Ir uzvaretajs,
jaunais gads euro miljoni necereta
ir uzvaretajs!!Jusu e-pasts ID ir uzvaretajs Starptautiskaja bezmaksas
e-pasta loto no Sponsor-loto / miljonu EURO Micronet / De Lotto
International IDNBLSC AllianceGroup DeMega-Lotto FREE-sweepstake
INTERNATIONAL LOTERIJAS programmu,
ko veic par jaunais gads euro miljoni necereta ,2011 Madride spain no
ipašu datoru balsošanas sistema.
Jusu e-pasts ir uzvaretajs
Ludzu, sazinietiesTEl: +34603213942 , TEl: +34603351061 Dr Heste David,
Anna Rosa vitielo Claudia Sanchez ?a? Luis Clement Dolero Sanchez a Luis
no Nepoint International Prasibas centru, lai saktu jusu prasibu.
Netpoint International Claim CentreFinancier /Consultancy S.L/ Finance

Lotto©Euro Lottery Services 1994–2011"IDNBLSC AllianceGroup
DeMegaLottoIDNBLSC DeMegaLot"

K

U User117980p 06.01.2012

Sūti, zvani, piesakies, - tik pēc tam nebrīnies, ka esi piekāsts un samaksājis piecīti pat kaut kādām mistiskām īsziņām. Tas automātiski pieslēgsies pie mobilā nummura, un nemanāmi maksāsi n-tajam adresātam
Es šī iemesla pēc bloķēju visas iespējamās īszinu saņemšanas. Protam vairs nav iespēju sūtīt ziņas no ienterneta u.t.t.
Tagad arī man tāda atnāca.
Iešu drāzt LMT jo patvarīgi atslēguši laikam. Nu dabūs iekšās, līdz pat olām.

P parasts 07.01.2012

Neviena firma kura organize kaut kadas loterijas neliek savas adreses tadas vietas ka gmail vai pat finansier . Un pat ja pastav tada bezmaksas loterija tad viniem OBLIGATI jau ieprieks ir tevi jabridina ka tava epasta adrese piedalas tada un tada loterija . Ta tas ir pienemts visa pasaule . 100000 % dodu ka tie ir kartejie nigeriesi . Neko nesuti un nekur .

Y YoYo 10.01.2012

Oj šitas spams (visādi Holandes Loto utt.) nāk ar apbrīnojamu regularitāti.
Esmu izveidojis atbildi-šablonu un sūtu šiem uz norādīto e-pastu atbildi.
Teksts šāds: " Labdien, tiri piri... Ja reiz esmu vinnējis, lūk mans konts... skaitiet tik šurp naudu un nav ko tērēt laiku un kaut kur vēl zvanīties.
Ja kādas neskaidrības, rakstiet e-pastu, vari norādīt arī savu tel. nummuru un pierakstīt, ja rodas jautājumi, lai paši zvana.
1 reizi vari minēt, kas seko tālāk... kapa klusums!!!
Pēc pāris nedēļām gan atkal būsi"laimīgais" uzvarētājs!
Vēl aicinu pievērst uzmanību e-pasta adresei, tā NEKAD nesakrīt ar norādīto kontaktinfu Loto organizātoru mājas lapā!