www.sudzibas.lv Spogulis Neglīts purva sūds

Spogulis - Neglīts purva sūds

Labnakt. Es šonakt nevaru gulēt. Jā, es šonakt hakoju bankas kontus, lai sekotu un noņemtu no tām dauņu naudas. Bija forši. Tad es atradu, ka kāds ledusskapis mani uzzinējis kā smuku purva ēzeli, reāli nopriecājos. Tika izmantots mans apraksts, kuru mana mamma rakstīja. Lai gan man pašam ne vella nav ne jausmas kā es izskatos, bet idioti, kas mani bildē, mīž biksēs. Tad es aizgāju noskaidrot kā tad es izskatos, piegāju pie spoguļa un apmīzos. Es esmu tāds sūds, ka man parāva uz augšu. Tas bija it lā parsts spogulis, bet kāpēc tāds kroplis attēlā. Reāli sūds ar purva lietām apaudzis. Es tas neesmu, esmu viltīgs laupītājs, es nevaru izskatīties pēc sūda, man nedaudz jāizskatās pēc vienradža.

Papildināts Purva Ezelis 01.02.2021

Tā ir taisnība, man ir brāļi un tie izskatās pēc s*****. Bet tie salīdzinot ar mani ir noobi. Esmu stalts, gurfs un drosmīgs, un spoguļa vietā bija mana vecākā brāļa foto, tā vajag būt. Visos spoguļos ir mana brāļa foto, bet ne mama.

Papildināts Purva Ezelis 01.02.2021

Atspulga spoguļos nav, tikai brāļu bildes.