Spodra R

Pec tam, kad si "profesionala" tirissanas firma bija paveikusi tirisanu tikko uzcelta jauna maja ar tikko pabeigtiem ieksejas apdares darbiem, grida musu jaunaja vannasistaba izskatas ka paris gadus nemazgata:(( Uz gaisaaam gridas flizem tika uzliets mazgajamais skidrums, pec kura suves palika brungani-oranzigas, lai gan tas bija besigas, pavisam gaisas. Izsaucot prieksniecinu Nikolaju apskatit nodarito skadi, vins acis skatoties nekaunigi apgalvoja, ka tiesi tada krasa tas suves esot, bet gaisas tas bija tapec, ka visas bija noputejusas no putekliem, bet vini tas nomazgaja. Un nekadi musu argumenti nespeja parliecinat par to, ka mes laikam jau labak zinam, kada krasa musu maja bija suves. Diemzel tikai pec vina aizbrauksanas konstatejam, ka zem vannas dazas vietas vel ir redzama suvju patiesa - gaissaa krasa :((( Ari visu parejo tirisanas darbu kvalitate nav samerojama ar cenu, kas tika paprasita. Pec itka majas iztirisanas , tirisanas darbi tika turpinati vel 2 stundas jau mana pavadiba ar pirkstu bakstot visas netiritajas vietas :((

E