Spirits " wines - Veci produkti

Glaunajā Spirits & Wines veikalā Lībā nevienam iepirkties neiesaku. Ar savu greznību apbūrūšā bode manī ieviesa uzticību no pirmā apmeklējuma, tāpēc pat prātā nenāca produktiem paskatīties derīguma termiņu. Nepatīkams pārsteigums man bija kad sapratu, ka Piebalgas Jubilejas alutiņš manis pirktajās pudelēs krasi atšķirās pēc krāsas. Kad papētīju derīguma termiņu un izrādījās, ka tas jau tālajā 20.10.12. ir iztecējis, kas 2012. gada 9. decembrī ir diezgan nepatīkams pārseteigums - 4 no 6 izlietnē :(
Šīs lietas noteikti ir jārisina nevis mums parastiem ļautiņiem, bet gan speciālistiem no PVD, kuriem tika nosūtīta arī vēstule par manu nepatīkamo atklājumu.
Goda vārds nebūtu domājis, ka tā glaunā bodē izrādās kārtējā Šaraškina kantora.

T

Ausainītis 11.12.2012

Tādēļ jau arī raksta, ka alkohola lietošana esot kaitīga!Droši vien atkal kādā no alus toveriem bija sakritušas žurkas vai kādi citi dzīvnieki un noslīkuši. Viens mans draugs nesen nopirka Piebalgas Ozola gaišo, arī bija lejams laukā, jo bija duļķains un smirdīgs/

A Andža 11.12.2012

Sveiki, gribēju tikai vērst jūsu uzmanība ka tā saucamais Spirits & Wine, Ķekavā, Liibā .. ir tikai neveiksmīgs plaģiāts no Spirits & Wine Andrejsalā un Spice Home... Ir tikai divi "oriģinālie" Spirits & Wine veikali, Andrejsalā un Spiece Home!!!

S Spirts 11.12.2012

Neesmu dzirdējis par kādiem citiem Spirits&Wine veikaliem bez Andrejostas un Spices. Iepērkos tajos regulāri un uzticos šim veikalu tīklam. Tur viss ir svaigs.Nevajag pirkt vecus aliņus viltototos veikalos:)

A ansuks44 28.03.2019

Vai ne un ja pielieto alkolatoru, tur ir tāds seksims, reāli, sieviets kāzās apperantly alu nevar dzert, kas tas reāli ir. Baigi besī! @s&w varētu kka kko samuķīt, citadāk šitta ir reāla necieņa. also, sieviešu un stiprā alkohola attiecības nav tik sliktas, kā jūsu "alkolators" raksturo. Like 2 čiepas 0,2 litri uz neformālu pasākumu? Jūs jokojat? Tas ir tākā divi šoti.
Bieži iepērkos Jūsu veikalā, jo, ja godīgi, tad tā jāgera cena diezgan vilinoša, bet pēc šī man ir kauns tur atrasties.
P.S. puiši dzer mazak.
P.P.S. Kā morālo kompensāciju gaidu 50 euro dāvanu karti, paldies.