www.sudzibas.lv Spirits & Wine Marķēta triks, ne jau krāpšana:)

Spirit & Wine Outlet - Marķēta triks, ne jau krāpšana:)

Tomēr nolēmu uzrakstīt sūdzību, kā minētais kantoris zaudēja cieņu manās acīs:) formāli jau krāpšanās nav, dižs marķēta triks, bet...
Pirmsjāņi, iegāju iepirkt alu - corona extra 0.99 eur pudele, Skaisti - Cena laba. Ka jau uz Jāņiem:) , paķēru trīs kastes (uz kastēm arī cenu šilte uzlikta - 0.99 par pudeli!) . Pie kases maksājot tik iegrūdu karti, nepārkalkulēju utt. (jā, jā - formāli pats vainīgs) . Tagad skatos - opā, bet Cena taču 1.5 eur pa pudeli (bez visiem depozītiem) . Noskaidroju - ā, ja tu izpako kasti un salādē grozā, tad Cena 0.99, bet ja ņem visu kasti - 1.50 pa pudeli (kaste - kartona štrunts, ne jau kas nopietns) . Izrādās uz kastu kaudzes tomēr arī kastes cenu šilte kaut kur ir atrodama - tātad, skatīties un rēķināt vajag. Saprotu, kāpēc daļa kastes bija atplēstas, ir jau cilvēki uzmanīgāki par mani:)
nabags nepalikšu, bet nu nestāstiet, ka tā nav ķeršana uz pirmsjāņu neuzmanību, un atļaušos viennozīmīgi to nosaukt par cūcisku triku.

patiesais_ 23.06.2022

maksimā tagad vēl labāks piedāvājums uz corona extra, ja nu kas

R razors 23.06.2022

Labs apisiens:)

Good Intentions 24.06.2022

Tāda normāla cena kastei. Baigie gudrīši.