www.sudzibas.lv Speed Log SIA Solītās algas neizmaksāšana un kravas mašīnas drausmīgajā stāvoklī bez tehniskās apskates

Speed Log SIA - Solītās algas neizmaksāšana un kravas mašīnas drausmīgajā stāvoklī bez tehniskās apskates

Darba pārrunu laikā solīja 330eur par reisu, bet beigās izrādījās, ka saņems tikai 180eur.
Mašīnas drausmīgajā stāvoklī bez tehniskās apskates un vispār nesaprot tālbraucēju darba nianses - tehnisko nodrošinājumu, darbinieka vajadzības. Darba devējs atļaujām paaugstināt balsi uz darbinieku, skaidrojot ka viņš ir "boss". Aizgāju pēc 2 nedēļām, jo atteicās nodrošināt tehnisko apskati automašīnai.

D DalniyBoy 27.12.2021

Tas taču bijuša N LOGISTIKS un AT LOGISTIKS direktors - Konstantins Kikas. Ja jums ir vismaz kaut kada cieņa pret sevīm - AIZMIRSTIET PAR ŠO "FIRMU"

R RoadWulf 23.03.2023

Nācās pastrādāt ar N Logistics reģistrācijas numurs - 44103144509, Juridiskā adrese - Saulkrastu nov., Saulkrastu pag., Veselība, "Veselība 61", LV-2160

un direktoru Konstantīnu Kikasu - pers. kods - 261165-10316 .

VISI solījumi NETIKA pildīti. Konstantīns uzvedas neadekvāti - necenzēti lamājot visus apkārt un draudot ar fizisko izrēķināšanos. Tālbraucēji tiek uzmesti uz algu. Partneri arī tiek uzmesti uz piegādēm un termiņiem. Ļoti neiesaku strādāt ar šo atsaldēto pārpratumu no 90 gadiem.