Speciālās skolas - nesaimnieciskums

Jau šobrīd speciālo skolu skolotāja par slodzi saņem mazāk, nekā šīs skolas apkopēja par pāris stundu darbu vakarā... Izglītības ministrijā neviens ar loģisko saprātu nestrādā !!! Pie tam šajās skolās tiek radītas nevienam nevajadzīgas štata vietas, piemēram dietologs, neko nedarošs kaut kāds soc. darbinieks, saimnieka palīgs un kas tik vien ne ... un visiem tiek nodrošināti labiekārtoti kabineti ar datoriem, un pieklājīgas mēnešalgas. Bet skolotājs ir pilnīga niecība, algu viņam nevajag...jebkurš dzērumā taisītais sīcis var pieskriet un iespert, uzspļaut, izlamāt pēdējiem necenzētiem vārdiem ...bet skolotājs neko nedrīkst iebilst, jo redz pastāv tāda organizācija kā'' Glābiet bērnus ''. Atlaidīs no darba uzreiz ...kā tas piemēram bija Pelču speciālajā skolā ... Bet izglītības ministrijai un valdībai varu pateikt tik vienu - PRĀTIŅ NĀC MĀJĀS !!!

J