www.sudzibas.lv Sparnipluss.lv Neiesaku vērsties tur, ja nav izpratnes par autogāzi

Sparnipluss.lv - Neiesaku vērsties tur, ja nav izpratnes par autogāzi

Tātad, sākšu ar to, ka iegādājos auto ar gāzes iekārtu, bija nepieciešama gāzes iekārtas apkope, pēc neilgas apspriešanās ar draugiem devos uz kantori imantā - spārnipluss, pēc apkope paziņoja, ka jāmaina reduktors, esot nomainījuši filtrus un pieslēgušies pie sistēmas, nomainīts bija tikai reduktora filtrs, pēc apkopes auto smirdēja pēc gāzes, iepriekš gāzes smaku nejutu.
Piedāvāja jaunu reduktoru par 115EUR - precīzi neatceros, pameklēju i-netā, un atradu pa 60EUR, aizbraucu, nopirktu.. Tā kā tajā dienā viņi nevarēja mani pieņemt, aizbraucu uz citu kantori, pateica, ka reduktors ir teicamā kārtībā un ir gāzes noplūde no reduktora vāka - sanāk viņi noplēsa no manis 30EUR, un gribēja uzvārīties vēl uz 60+30 + netika nomainīts filtrs. Muļķi maksā divreiz, pēc otra servisa apmeklēju viss bija ideāli, izstāstīja nianses, kas un kā, bet šo kantori neiesaku apmeklēt nevienam, neticu ka tur kāds vispār saprot, kā uzstādīt kaut ko kas nav normas robežās.

V