www.sudzibas.lv Spadrops Neatbilstoši augsta cena pret kvalitāti un potenciālo viesu maldināšana

Spadrops - Neatbilstoši augsta cena pret kvalitāti un potenciālo viesu maldināšana

Rezervējām numuru kāzu naktij izmantojot "Booking.com".. Izvēle par labu šai viesnīcai tika pieņemta dēļ tā, ka viesnīca piedāvā viesiem arī Spa kompleksu. Diemžēl to, ka Spa nestrādā, uzzinājām tikai nākošajā rītā, aizbildinoties, ka apstiprinājumā esot maziem burtiem informācija norādīta. Žēl tikai, ka apstiprinājumā latviešu valodā šī informācija parādās pašā apakšā un angliski! Lieki piebilst, ka esam ļoti vīlušies, jo numuriņa cena bez Spa ir krietni pārspīlēta. Darbinieces gan atvainojās un teica, ka nevarot ar "Booking.com" sarunāt, lai informāciju par to, ka Spa zona nestrādā visu vasaru(!) nevarot ievietot augstāk. Mans ieteikums šādā situācijā būtu klientus apzvanīt un pabrīdināt, lai neseko tik daudz vilšanos.Kā minimums vismaz nodrošināt informācijas izvietošanu latviešu valodā.

Numuriņos mēbeles un grīdas segumi krietni palietoti, pleķaini. Brokastu izvēle ļoti ierobežota un vienveidīga. Numuriņos labi dzirdami kaimiņi.
Otreiz vairs neizvēlētos šo viesnīcu pat ar pieeju Spa.

I

TasEsLV 05.07.2017

Pēdējā naktī veicāt rezervāciju? Internetā darbojas 14. dienu atteikuma tiesības.

donna b 05.07.2017

Nevajag ludzu muldet ne pa temu. Tas atteicas uz preci, ja esi sanemis pec pirkuma internetaa. Ja esi veicis rezervaciju viesnicai, tad parasti ir noradits laiks lidz kuram var atcelt bezmaksas, neatkarigi no ta kas tur ieksa par pakalpojumiem. Ludzu vel uzraksti ka no Air Baltic biletem 14 dienu laikaa var atteikties, ja esi pardomajis lidot.

TasEsLV 06.07.2017

Jā, atvainojos. nedaudz aizdomājos. atzīstu kļūdu. Bet kautkā likumam ir arī jaregulē šis gadijums ,ja nav norādīta informācija latviešu valodā par dažu pakalpojumu nepieejamību.