www.sudzibas.lv Spadrops Nav problēmu rosinoša domāšana

Spadrops - Nav problēmu rosinoša domāšana

Nepaspējam aizbraukt, tikai piezvanot darbiniekam bija noraidoša atbilde par spa apmeklējumu, nevis pieejamības dēļ, bet "higiēnas" jautājumu deļ. Uzreiz nē un citu variantu nav. Principa aicinu darbiniekus iemācīties uzdot jautājumus vispirms par to pašu "higiēnu" un par ritenkresla lietošanu(otriem riteņiem). ESPA, Engures spā un citas spa tādu problēmu nebija, nerunājot par baseiniem Latvijā, kur darbinieki pat priecīgi aicina un JAUTĀ!
Mēs vairs nedzīvojam padomju savienībā, kur invalīdu nebija. Mūsdienās cilvēks ritenkreslā iet uz baseiniem, Akvaparkiem, spa, dzīvo tādu pašu dzīvi, varbūt pat labāku.
Vienkārši nevienmēr gribas vides pieejamu, bet cilvēku domāšanas pieejamību.
Novēlu problēmas atrisinājumu un varbūt pat iesaku ielikt infomarmaciju mājaslapā par pieejamību ritenkresliem un bērnu ratiem, protams pamatojot to ar "higiēnas" jautājumiem.

Atbilde no Spadrops Support Pārstāvja atbilde 23.01.2017

Labdien,

Lai arī nepatīkami dzirdēt, tomēr pateicamies par šo informāciju. Patiesi priecājamies, ka mūsdienās cilvēkiem ar ierobežotām kustībām ir iespēja apmeklēt sabiedriskus pasākumus un pilnvērtīgi dzīvot.
Ņemsim vērā jūsu aizrādījumu darbinieku apmācībām komunikācijā ar viesiem un papildus informācijas sniegšanā.

Ar cieņu,
Everita Mayr