www.sudzibas.lv Spa salons Sofija Slikts serviss, nepieklājīgs, rupjš personāls ieskaitot īpašnieku

Spa salons Sofija - Slikts serviss, nepieklājīgs, rupjš personāls ieskaitot īpašnieku

Ierodoties uz savu procedūru - muguras masāžu. Ilgi jāgaida, salonā atradās pārāk daudz cilvēku, sertifikātus neprasa, maskas arī netiek prasītas valkāt. Biju pārsteigta ka spa salonu apmeklē vīrieši, taču pēc otras salona darbinieces stāstītā masāža ar happy end ir iecienīta šī salona apmeklētājiem vīriešiem. Esmu šokā, cerēju apmeklēt normālu spa salonu bet izrādās esmu nokļuvusi sazin kur, atmosfēra nervoza, sākot pētīt salona tīrību drausmas 😔bēdīgi domāju jau vienu brīdi celties un iet prom. Bet īsti ārā arī netiku durvis bija aizslēgtas. Līdz pienāca mana kārta kad masiere sauc kabinetā, čeku arī neiedeva, masāžas laikā stāsta savas privātās lietas un čīkst cik maza alga... Atpūta nekāda pazaudēta nauda un izbojāta procedūra. Vairs nekad uz sho salonu neieshu un neiesaky citām sievietēm. Zvanīju sūdzēties īpašniekam īsti parunāt latviski nevarēja kaut ko nelaipni nomurminaja un saruna beidzās.

M Marina Karpova 23.01.2022

Labdien, misite!

Par šo apmelošanu jau tika izsniegts iesniegums Valsts policijā!

R rudy_reyes 14.02.2022

kādus sertifikātus neprasa? nožēlojamās kariņa-pavlova-levitpases?

R rudy_reyes 14.02.2022

pavļuta*, pat negribu atcerēties nevienu no šiem deģenerātiem