SPA Hotel Ezeri - SPA

Sametām šefam SPA atpūtu - ar visiem labumiem ( duālā masāža, kāju masāža, džakuzi, baseins, vakariņas, brokastis, LUX numurs....) Saldā mīla pa 150 ls! Nu moins...kauns šodien bija atsauksmes no šefa klausīties!
LUX - blakus veļas mazgājamajai telpai, aiz sienas veļenes rūc! Numurā auksts - nu ja viesnīca zin, ka viesis ieradīsies, kāpēc neieslēgt pirms tam? Ēdiens briesmīgs, šefpavāra komplimentu gribējuši vispār aiznest atpakaļ - vai pats pavārs maz zin, ko viesiem "komplimentē"? Vannā netīra lupata mētājas ( laikam, pēc tīrīšanas nav savākts). SPA arī nekāds, to tā pat nosaukt nevar!
Šefs nav izlutināts, un es ticu viņa vārdiem! Mana kļūda, ka pirms rezervēju šo piedāvājumu, nepalasīju atsauksmes...parasti cenšos to nedarīt, jo cilvēku attieksme var būt dažāda un negribās iespaidoties, bet nu - šo SPA viesnīcu ( pēdiņās) kolēģis nevienam neiesaka...Žēl, ka tā! Žēl, ka neizdevās dzimšanas dienas pārsteigums!
P.S. masierei gan paldies saka!
Ezeri - saņematies, nedzīvo jums riņķī "aunu bars", kurus tik kāst un kāst...

O