Source Motorsport - auto remonts

Labdien,
vēlos izteikt sūdzību par firmu source motorsport kas nodarbojas ar auto remontu, krāsošanu un "šķuningu" ar Ivaru Randenieku(MayDay) priekšgalā
konkrēti bija auto honda prelude V
nobeidzās automātiskā kārba,
piedāvāja man nomainīt uz manuālo un pie reizes ielikt jaudīgāku dzinēju 2.2Vtec
cena bija priekš tā laika jau kosmiska bet nu auto bija nesen iegādāt un lūžņos atdot negribējās,
samaksāju 1900Ls nomainija motoru kārbu, pasākums vilkās 6mēnešu garumā
kad pienāca laiks saņemt auto bija uzradušās 10 jaunas problēmas
-signalizācija ar imobalaizeru tika izravēta āra jo meistars pats nemaceja vairs salikt
-kārba tikko tika uzlikta bet jau nestrādāja 3 roba sinhronizātors
-bija samainītas auto veselās detaļas uz beigtām, aizmugurējo ratu gultņi
-mainija motoru un parejos agregātus bet piemirsa saliet vajadzīgos šķidrumus
-auto pirms servisa bija pārkrāsots, saņemot auto bija iespiests bagāžnieka vāks, saskrāpēts buferis priekšā aizmugurē
-no motora tecēja eļļa kautgan bija mainītas itkā visas blīves
-nestrādāja spidometrs

varētu tā turpināt daudz un dikti,

nekad neiesaku nevienam vest savu auto uz to šrotu, protams kad gāja runa par naudām uzreiz gribēja samaksu.

K

G GE 07.11.2011

jaabuut jau bija pilniigam idiotam lai vispaar taadu darbu iesaaktu un veel par taadu ciparu

J Jānis 07.12.2011

Tam "meistaram" savu mašīnu dot remontēt ieteiktu tikai savam ļaunākam ienaidniekam. Manu preludi viņš arī sabojāja. Un jā, čalis no mašīnas nolasa labas detaļas un uzliek savējās. Pēc tam pārdod saviem čomiem. Manu auto akumulatoru bija samainījis ar kautkādu vecu šrotu. Un tā varētu turpināt ...

M man nav vienalga!!! 21.10.2012

Jā, arī es esmu iekritis uz šo krāpnieka kungu. Kā vēlāk izrādījās, samaksāju par darbiem kas vispār netika veikti + vēl naudu paņēma par detaļām, kuras vēl šodien neesmu saņēmis.

Ivars Rendenieks ir krāpnieks!!!

S Serjoga 15.12.2012

U menja bila pohozhaja situacija, vinovnik po imeni Ivars, kotorij prozhivaet v Sarkandaugave na ulice Kudzinsalas 7. linija. K dopolneniju k razvodu za remont prishlosj oplachivat shtrafi, sdelannije na moment remonta masini v servese. V dannij moment g-on Ivars jakobi nahoditsja v Danii. Esli estj ewe postradavshije ot dejstvij g-ona Ivarsa - davajte skooperiruemsja po povodu privlechenija g-ona Ivarsa k otvetstvennosti i vozvratu deneg.

I infrared 11.10.2019

Same here, pidars kas novelk naudu un darbu nrizdara, vai izdara to ko citi izdara( motoru pats kopaa neliek, cits to izdara). Ik pa laikam čekoju vinja atrašanaas vietu,lai vareetu apciemot, bet vai nu sleepjas vai ir aizmucis uz citu valsti.

J Jumalo 17.05.2023

Viss ko rakstījuši iepriekšējos komentāros ir 100% taisnība. Arī manu Honda Prelude viņš aplasīja un detaļas par kurām samaksāju tā arī nekad neredzēju. Nekad nedodiet Ivaram Rendeniekam naudu uz priekšu. Vislabāk izvairīties no no šī tipa. Detaļas gaidīju gadu un tā arī nesagaidīju. Viņš slēpjās un bēguļo.